XPG Summoner RGB nasıl?

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Merhaba, sayın sosyal sakinleri bugün XPG Summoner RGB'nin Speed Silver Switch modelini aldım. Sizce nasıldır? Bu klavyenin yazılım sorunlarını okudum ama hem görüntüsü hem de Cherry MX switchlerinden dolayı satın aldım. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çok güzel klavye hocam. Şahsen bende blue Switch versiyonunu almayı düşünmüştüm ama şu anki fiyatı çok kazık.

Hocam blue switchinden 1.5X daha ucuzdu Silver olanı ve blue Switch kullandım pek beğenmedim.

Hocam blue switchinden 1.5X daha ucuzdu Silver olanı ve blue Switch kullandım pek beğenmedim.

Bu modelin blue Switch versiyonunu mu beğenmediniz? Yoksa genel olarak blue Switch mi pek hoşunuza gitmedi? Blue Switch ne kadar kullanışlı olur bilmiyorum ama çok kafa ağrıtacağı kesin. Çocukluğumdan beri Razer Green veya blue Switch bir klavye istiyordum hocam. O yüzden kesin alacağım. Biraz para birektireyim öneri konusu açacağım zaten.

Hocam blue switchinden 1.5X daha ucuzdu Silver olanı.

Neden bilmiyorum, bu modele özgü bir şey mi onu da bilmiyorum. Ama bu klavyenin blue Switch versiyonu anlamsız pahalı gibi.

Bu modelin blue Switch versiyonunu mu beğenmediniz? Yoksa genel olarak blue Switch mi pek hoşunuza gitmedi? Blue Switch ne kadar kullanışlı olur bilmiyorum ama çok kafa ağrıtacağı kesin. Çocukluğumdan beri Razer Green veya blue Switch bir klavye istiyordum hocam. O yüzden kesin alacağım. Biraz para birektireyim öneri konusu açacağım zaten.

Neden bilmiyorum, bu modele özgü bir şey mi onu da bilmiyorum. Ama bu klavyenin blue Switch versiyonu anlamsız pahalı gibi.

Blue Switch'i beğenmedim hocam bu klavyeyi ilk defa satın aldım. Ve evet blue Switch modeli anlamsız pahalı blue Switch için başka modeller bakılabilir o paradan 1000 TL düşük ROG klavyeler var. Ama red ve Speed Silver'i gerçekten bu parayı hak ediyor gibi.

Hocam yazılımı düzelttiler mi? Fabrika ayarlarına dönüş cart curt gibi muhabbetler duydum.

Blue Switch'i beğenmedim hocam bu klavyeyi ilk defa satın aldım. Ve evet blue Switch modeli anlamsız pahalı blue Switch için başka modeller bakılabilir o paradan 1000 TL düşük ROG klavyeler var. Ama red ve Speed Silver'i gerçekten bu parayı hak ediyor gibi.

Hocam yazılımı düzelttiler mi? Fabrika ayarlarına dönüş cart curt gibi muhabbetler duydum.

1.600₺-1.800₺ arasına alınabilecek en iyi klavyelerden birisi bence hocam. Özellikle tasarımı ve bilek desteği çok hoşuma gidiyor benim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı