Xpro gainer alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Kilo almak için gainer almak istiyorum. Xpro diye bir marka var. Kullananlar varsa memnun mu?

@cinar_yasarrr bu konularda bilgilisiniz galiba.
Kendilerinin hakkında kısmında herhangi bir ham madde veya fabrika bilgisine rastlamadım. Eğer sorabilirsem arayıp veya Whatsapp'tan soracağım.

Aradım fakat mesai saatleri dışındalarmış. Bence ben bu kişilere ulaşana kadar almayın.

Merhaba arkadaşlar. Kilo almak için gainer almak istiyorum. Xpro diye bir marka var. Kullananlar varsa memnun mu?

@cinar_yasarrr bu konularda bilgilisiniz galiba.
Gainer annenin yaptığı kakolu kekten farkı yok şekerli bir karbonhidrat illa gainer istiyorsan WPC80 gibi bir değeri gainerda veren HIQ GAIN DELUXE 3 KG almalısın başka gainer önermiyorum diğerli boş.

Gainer annenin yaptığı kakolu kekten farkı yok şekerli bir karbonhidrat illa gainer istiyorsan WPC80 gibi bir değeri gainerda veren HIQ GAIN DELUXE 3 KG almalısın başka gainer önermiyorum diğerli boş.
Diğerleri boş diyorsun da neye göre diyorsun anlamadım? Piyasaya yeni girmiş bir marka senelerdir Türkiye'de ve tüm dünyada olan Optimum'a kafa tutuyor. Şu zamana kadar bütün markalara salladılar ancak ellerinde hammadde kalitesiyle alakalı bir inceleme belgesi vesaire yok. Fiyatları da fahiş. Kesinlikle sosyal medyanın yücelttiği bir marka.

Diğerleri boş diyorsun da neye göre diyorsun anlamadım? Piyasaya yeni girmiş bir marka senelerdir Türkiye'de ve tüm dünyada olan Optimum'a kafa tutuyor. Şu zamana kadar bütün markalara salladılar ancak ellerinde hammadde kalitesiyle alakalı bir inceleme belgesi vesaire yok. Fiyatları da fahiş. Kesinlikle sosyal medyanın yücelttiği bir marka.
Dostum HIQ ile bigjoy, hardline gibi markları karşılaştırman hakeret öncelikle Optimum ile BigJoyu karşlılaştırmandan birşey bilmediğin belli ayrıca ganierı savunmandan bu piyasada yeni olduğunda belli.
HIQ Gainer için hammaddesini Glucidex den almaktadır bu hammaddeyi Türkiyeye sokmak zaten en büyük marifet burdadır. Fiyatları fahiş diyorsun fakat gainerde önerdiğin markalardan ucuz :D. Bilip bilmeden yorum atma gainerde 100 gramına göre fiyatına bakılır. HIQ GAIN DELUXE 3 KG 100 gramı HIQ 23,96 TLye denk geliyor. HardLine Hardline Progainer 3000 Gr - Kilo 100 gramı 25,33 TL ye denk geliyor. BigJoy Big Joy Big Mass +GH Factors 3000 Gr - Kilo 100 gramı 26,63 TL ye denk geliyor. Ayrıca büyük ihtimalle WPC değerleri ne demek bilmiyorsun HIQ nün kullandığı WPC80 değeri gainerdaki proteinin kalitesi anlamında denk gelmektedir diğer markaların gainerlarda WPC30,WPC40 gibi sayıların kullanıldığı komik yerlerde bu değerler inanılmaz ve diğerlerine göre ucuz şekilde sunuyorlar gainerında sadece Maltodexterin ve WPC80 whey kullanmaları diğer ikisinin çok fazla önüne atıyor.

Ayrıca Optimum gibi büyük markalarla bir Türk markasını karşılaştıracaksan, HIQ ile sadece karşılaştırabilirsin. Bu arada ben demiyorumki BigJoy, Hardline kötü marka sadece HIQ çok daha iyi.

Dosya Ekleri

• GAİNER.png
    GAİNER.png
    617,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Hocam peki ikisini de kullandınız hangisini önerirsiniz?
İkisi arasından birini seçecek olsaydım hardline alırdım fakat bigjoy alınmaz demek istemiyorum. Bigjoy'da ekstra olarak preworkout olarak geçen bir miktar kafein ve enerji arttırıcı içeriği var. Bu yüzden dolayı ara sıra uyku sıkıntısı yaşadım tabii bu her bünyede olacak bir şey değil. Bu arada 3 kova kullandım 2si hardline 1i bigjoy; yaklaşık 3 ayda 12 kilo aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı