Yabancı numara ile WhatsApp hesabı nasıl açılır?

0Parşömen

Kilopat
Yer
İstanbul
Herhangi bir siteden numara satın alıyorum fakat üzerine WhatsApp hesabı açamadım. Sürekli hata veriyor. Daha yapmış olan veya nasıl yapıldığını bilen birileri yardımcı olabilir mi?

Bu sitelerdeki numaralar daha önce kullanıldığı ve yüksek ihtimalle kötü amaçlarla kullanıldığı için kara listeye alınmıştır. Numaraların %99'uyla hesap açmana izin vermez. Temiz bir numara bulman lazım, ücretsiz biraz zor.

Son düzenleme:
Bu sitelerdeki numaralar daha önce kullanıldığı ve yüksek ihtimalle kötü amaçlarla kullanıldığı için kara listeye alınmıştır. Numaraların %99'uyla hesap açmana izin vermez. Temiz bir numara bulman lazım, ücretsiz biraz zor.
Belirtmeyi unutmuşum. Satın aldıklarım da sorun çıkartıyor maalesef. Büyük ihtimalle bir şeyi yanlış yapıyorum.

WhatsApp böyle numaralardan hoşlanmadığı için genel bir engelleme yapmış olabilir. Hep aynı siteden mi satın aldın, yoksa başka denediğin de oldu mu? Bir uygulamadan 3 günlük numara almıştım ve WhatsApp hesabı açabilmiştim, ama daha sonraki alışımda hesap açmaya izin vermemişti.

WhatsApp böyle numaralardan hoşlanmadığı için genel bir engelleme yapmış olabilir. Hep aynı siteden mi satın aldın, yoksa başka denediğin de oldu mu? Bir uygulamadan 3 günlük numara almıştım ve WhatsApp hesabı açabilmiştim, ama daha sonraki alışımda hesap açmaya izin vermemişti.
Hep aynı siteden satın aldım. Aldıklarımın hepsi de vietnam, endonezya gibi ülkelerindi. Bu yüzden de kaynaklanıyor olabilir.

Siz direkt whatsapp uygulamasından mı yeni hesap açtınız yoksa başka bir yerden mi? Bir de aldığınız uygulamanın ismi neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı