Yağlı ama zayıf olmak

canarx

Centipat
Arkadaşlar merhaba, spora başlamadan obez bir insandım 90 kilo civarındaydım spora bilinçsiz başlayıp 20 kilo kadar verdim. Şu an 67 kiloyum ama yağ oranım 18'lerde clean bulk yapıp kütlemi kazanmalıyım yoksa yağları mı yakmalıyım? Bu kiloda yağ yakmak çok zor siz ne önerirsiniz? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clean bulk.

Clean bulk.

Hocam bende 75 kiloyum 1.80 boyundayım yağ oranım 18 bende mi clean bulk yapayım? 4-5 aydır fitnesse gıdıyorum 87 kilodan düştüm, ağırlık antrenmanı + kardiyo ile.

Clean bulk.

Hocam ben dediğiniz gibi 1.5 aylık bulka girmeyi denedim 2 kilo aldım yağlandımda aynı zamanda çok kötü duruyor aynı şekilde devam mı etmeliyim.

Arkadaşlar merhaba. 2 3 sene önce 81 kiloydum. Bilinçsiz spor yapıp beslenmeme dikkat etmeden 20 kilo verdim 4 ayda. Daha sonra sporu bıraktım. 2 sene olmuştu bırakalı.

4 ay önce tekrar başladım ve düzenli gidiyorum. Şu an 66 kilodayım ve vücudum iğrenç bir halde. Ne yapmamı önerirsiniz? Araştırmaktayım. 5gün düzenli ağırlık antrenmanı + kardiyo yapıyorum. Makrolarım düzenli. 180gr protein, 200gr karbonhidrat, 50gr yağ alıyorum ve hepsi sağlıklı besinlerden geliyor. Bir türlü kurtulamadım meretten. Yardım lazım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-09-25 at 19.02.59.jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-25 at 19.02.59.jpeg
    106,2 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar merhaba. 2 3 sene önce 81 kiloydum. Bilinçsiz spor yapıp beslenmeme dikkat etmeden 20 kilo verdim 4 ayda. Daha sonra sporu bıraktım. 2 sene olmuştu bırakalı.

4 ay önce tekrar başladım ve düzenli gidiyorum. Şu an 66 kilodayım ve vücudum iğrenç bir halde. Ne yapmamı önerirsiniz? Araştırmaktayım. 5gün düzenli ağırlık antrenmanı + kardiyo yapıyorum. Makrolarım düzenli. 180gr protein, 200gr karbonhidrat, 50gr yağ alıyorum ve hepsi sağlıklı besinlerden geliyor. Bir türlü kurtulamadım meretten. Yardım lazım.
Dost dediğin durum skinny fat olarak geçiyor ege Fitness'ın bu konu ile alakalı videosu var izlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı