Yalnızlık nasıl aşılır?

Bana ne yapacağımı söyleme hakkını sana kim veriyor? Uzatma falan ne bu havalar ne sanıyorsun kendini? Benim yazdığım şeye saldıran sensin sonra konuyu uzatma diyorsun. Karşı cinsle tanış diyip zinaya teşvik ettin. Ben de bunun dinimizde günah olduğunu söyledim eğer müslümansa dikkate alır değilse almaz zaten sana giren çıkan ne burada?

Evet ben dedim onu. Hiçbir insanın sosyalleşmeden duramayacağı doğru değil ben duruyorum işte gayet de mutluyum.
Benim havalara girdiğim yok yaşın kaç bilmem ama düşünce biçimin çocuk gibi. Konu uzamasın diye uzatma diyorum ne havası? Konudakinin bunu düşünecek aklı yok mu? Konu yalnızlık, cevap dini. Ayrıca konuya yazdığın için sana bir şey deme hakkım var, konuya alakasız bir şey yazdığın için sana cevap yazdım, hatırlatırım bu saçma şeyi yazan ben değilim. Evden çıkmadığın için gereksiz agresiflik birikmiş, çıkmanı öneririm, kendini hiç geliştirmemişsin. İnsanlarla ilişkilerin zayıf kalmış. Normal bir cevabı bile hava olarak anlıyorsun, ne diyeyim ki şimdi sana. Bir de bilimi reddeden birisin ha? Yazdıklarımı hiç okuma sen, boşver abisi.

Bana ne yapacağımı söyleme hakkını sana kim veriyor? Uzatma falan ne bu havalar ne sanıyorsun kendini? Benim yazdığım şeye saldıran sensin sonra konuyu uzatma diyorsun. Karşı cinsle tanış diyip zinaya teşvik ettin. Ben de bunun dinimizde günah olduğunu söyledim eğer müslümansa dikkate alır değilse almaz zaten sana giren çıkan ne burada?

Evet ben dedim onu. Hiçbir insanın sosyalleşmeden duramayacağı doğru değil ben duruyorum işte gayet de mutluyum.
Sen senin dinine göre her yanlış yapanı uyaracaksan sıkıntı var.

Geri
Yukarı