Yamuk tablet patlar mı?

halcyon

Decapat
Merhaba arkadaşlar, yere bayağı yüksekten sertçe çakılmasından sonra tabletim bu hali aldı. Tablette hiçbir sorun yok, tüm fonksiyonları çalışıyor. Sadece yamukluk ve ekranın bir köşesinde yanıklık (?) var. Şarja takınca ısınmamasına dikkat edip hemen alıyorum. Bu şekilde kullanım herhangi bir patlama yapar mı? Şehir dışındayım servisine anca üç hafta sonra götürebilirim 😖

Dosya Ekleri

• IMG-20240513-WA0076.jpg
    IMG-20240513-WA0076.jpg
    277,9 KB · Görüntüleme: 195
  • IMG-20240513-WA0074.jpg
    IMG-20240513-WA0074.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 197
İçini açıp bakma şansın varsa bataryayı incele şişme bükülme gibi durum varsa pek kullanmanı tavsiye etmem bir köşeye kaldır.

Pile zarar gelmediyse birşey olmaz diye düşünüyorum da, o ekran nasıl çatlamadı?
Ben de anlamlandıramadım, kuvvetli bir şekilde yüksekten yere çakıldı hatta saplandı desek doğru olur.

İçini açıp bakma şansın varsa bataryayı incele şişme bükülme gibi durum varsa pek kullanmanı tavsiye etmem bir köşeye kaldır.
Servise götüreceğim için yapmazlar belki diye açmak istemedim. Açsam da kendi servislerine alırlar mı?

Servise götüreceğim için yapmazlar belki diye açmak istemedim. Açsam da kendi servislerine alırlar mı?
Alırlar tabi. Normalde kullanıcı hatası olmayan durumlarda garanti kapsamına gireceği için tabletin içini açmanızı önermezdim fakat zaten kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmeyecek ve muhtemelen sizden bir tablet parası kadar ücret talep edecekler.

Alırlar tabi. Normalde kullanıcı hatası olmayan durumlarda garanti kapsamına gireceği için tabletin içini açmanızı önermezdim fakat zaten kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmeyecek ve muhtemelen sizden bir tablet parası kadar ücret talep edecekler.
Umarım o kadar talep etmezler 😅, şu anlık 2k gözden çıkardım sadece ve fazlasını da vermem muhtemelen.

Geri
Yukarı