Yavru kedi nasıl beslenmeli?

KadirSözen06

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Bugün 25-26 günlük bir yavru kedi sahiplendim. Süt tozu ile her 3 saatte bi beslenmesini uyguluyorum. Her öğünde kaç ml süt tozu içmesi gerek bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim. (Kedim çok zayıf kalmış 190g)

Arkasında yazan ölçüye göre ayarla tozun miktarını. Az içiyorsa saatte bir içirmeyi dene. Bol bol içiyorsa 2-3 saatte bir içirirsin. Ayrıca sadece su da içirmeyi ihmal etme. İştahı varsa iyi haber. Eğer yoksa zorla içirmen lazım maalesef. Ayrıca sürekli sıcak tutmaya özen göster ve eğer kirliyse sakın yıkama.

Veterinere götürdüm zaten vitaminleri falan herşeyi tam yapıldı bugün. Ben sadece şırıngayla beslediğim için tek öğüne kaç ml vermeliyim bunu sormuştum. Heryerde 1 çay bardağı suya 1 yemek kaşığı süt tozunu günde 3e 4e kafanıza göre bölün yedirin diyor.

veterinere mi götürüp sorsanız? vitaminlere ihtiyacı olur sade süt tozu yetmez
hocam sorduğum soruyla bunun ne alakası var

Veterinere götürdüm zaten vitaminleri falan herşeyi tam yapıldı bugün. Ben sadece şırıngayla beslediğim için tek öğüne kaç ml vermeliyim bunu sormuştum. Heryerde 1 çay bardağı suya 1 yemek kaşığı süt tozunu günde 3e 4e kafanıza göre bölün yedirin diyor.

hocam sorduğum soruyla bunun ne alakası var

Sut tozunun ustunde yazar.

Geri
Yukarı