Yazılım ve Gaming için klavye önerisi

Bütçe
1000-3500TL
Hocam bu ürünü biraz beğendim. Diğer Darmoshark’da küçük oled ekran da çok tavladı beni.
Hocam o ekranlar yanıyor zaten bir süre sonra. Öyle çok sevinmeyin. Ayrıca bu Akko'da hassasiyet ayarından tut basım mesafesi ayarlama gibi bir sürü seçenek mevcut.

Hocam birde Akko’dan kaç güne gelir? Vergi durumu olmayacağına emin miyiz kesin?

Butcen 150 dolara kadar cikacaksa Nuphy'de bakabilirsin. Yazilim camiasinda epey populer bir urundur kendisi. v2 versiyonu da yeni cikti. Gumruk olaylarini kendileri hallediyorlardi diye hatirliyorum ama bir mail atip sormak lazim yine de.

Butcen 150 dolara kadar cikacaksa Nuphy'de bakabilirsin. Yazilim camiasinda epey populer bir urundur kendisi. v2 versiyonu da yeni cikti. Gumruk olaylarini kendileri hallediyorlardi diye hatirliyorum ama bir mail atip sormak lazim yine de.

Hocam çok güzelmiş ürün şimdi yanlış anlaşılmak istemiyorum ama benim için keycaplerin görüntüleri de çok önemli. Saçma gelebilir ama biraz da estetik dursun istiyorum. Eski klavye düz kara saçma bişeydi 🤣

Ekstra olarak bunu da önerebilirim.

Burada da vergi yok. Yunexpress'e veriyorlar genellikle.

Hocam çok güzelmiş ürün şimdi yanlış anlaşılmak istemiyorum ama benim için keycaplerin görüntüleri de çok önemli. Saçma gelebilir ama biraz da estetik dursun istiyorum. Eski klavye düz kara saçma bişeydi 🤣

O sebeple attim zaten. Ben de yazilimciyim teknik detaylar her ne kadar onemli olsa da ben estetige cok onem veriyorum. Daha iyi kod yazdirmiyor tabi ama yazacakmissim hissi veriyor :D

Hocam 150$ çok bütçemi aşıyor ve açıkçası vergi riskine de hayatta girmek istemem. Benim için daha çok böyle 2-3 bandında sevimli ama performansı da tatmin edecek bir şey lazım. Eğer ki ekstra keycap alınıp adam edilecekse gene sorun değil ama keycapler de çok pahalı.
119 dolar hocam, indirime girmiş görmediniz mi? Vergi kesin olmuyor hocam, arkadaşa aldırmıştım daha geçen ay bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı