Yazılım ve oyun için 65.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Yazılım ve oyun için lazım, bu bütçeye en uygun F/P ne alınabilir?

Biraz göz attım, Legion Pro i7-13700hx - RTX4060 var "iyi gibi 60k için" diyorsun. Sonra bir bakıyorsun 45K'ya aynı donanımda Victus falan var. Ne yapacağımı şaşırdım.

Yazılım ve oyun için lazım, bu bütçeye en uygun F/P ne alınabilir?

Biraz göz attım, Legion Pro i7-13700hx - RTX4060 var "iyi gibi 60k için" diyorsun. Sonra bir bakıyorsun 45K'ya aynı donanımda Victus falan var. Ne yapacağımı şaşırdım.

Bu ürün i713700Hx olanı 52 k indirimde 4070 olarak alınabilecek en iyilerden bundan daha fazla para vermek istersen kesinlikle 4080'lere bak 4070'e 50k 60kdan fazla verilmez ben bu ürünü sipariş verdim gelecek @Bestty @EfeAkkaya @EpicProblems

Hocam G16 önermeme sebebimi yazmıştım sanırsam.
Yazmamissin, sebebi ne?

Panel aşırı önemli değilse daha uyguna Vector alınıp geçilebilir.

Yazmamissin, sebebi ne?

Panel aşırı önemli değilse daha uyguna Vector alınıp geçilebilir.

Hocam Vector'de G16'da 1080p panel kullanıyorlar ve G16'nın panel kalitesi çok iyi değil ve sıkıntılı.

Hocam Vector'de G16'da 1080p panel kullanıyorlar ve G16'nın panel kalitesi çok iyi değil ve sıkıntılı.

G16 şeklinde yazarsaniz ASUS STRIX falan anlaşılır, Vector GP68 veya 16 HX diye geçiyor genelde. Ben de STRIX'e diyorsunuz sandım. Panelin 1080p olması değil sıkıntı, sıkıntı %45 NTSC olması.

Bu modelden bahsediyorum paneli 1900x1200 ve sorunlu olduğunu düşünüyorum Sosyal'de sorun yaşayan çok insan gördüm. Bence bu modelin 4080'li versiyonuna 78J vermek yerine 81K'ya Predator Helios alınmalı.

Durum iyice karıştı :D STRIX'ın paneli o kadar da kötü değil sirf FHD+ diye gomulmesine gerek yok. Predator'da 13900HX bulunmasına rağmen sogutmasindan dolayı o işlemcinin performansini da fazla düzgün veremiyor zaten. Ha gene yakın fiyatlarda STRIX yerine alınabilir fakat, panel fazla önemli değil ise daha uyguna Vector alınıp da geçilebilir.

Durum iyice karıştı :D STRIX'ın paneli o kadar da kötü değil sirf FHD+ diye gomulmesine gerek yok. Predator'da 13900HX bulunmasına rağmen sogutmasindan dolayı o işlemcinin performansini da fazla düzgün veremiyor zaten. Ha gene yakın fiyatlarda STRIX yerine alınabilir fakat, panel fazla önemli değil ise daha uyguna Vector alınıp da geçilebilir.

O kadar kötü demiyorum ama laptop 78k ve bence muadilleri daha iyi.

Ben G16 ve Vector arasında kalsam tercihim Vector olurdu.

@Kadirx07 hocam 60k gibi fiyatlara çıkıp 4070 almak hiç mantıklı değil 67k ya 4080'li laptop alabilecekken. 4060-4070 arasında %20'lik fark varken 70-80 arasında %50'lik bir fark var ben olsam ya 50-55k üstünde 4070'li model almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı