YDT'de yüksek puan almak için ne yapılmalı?

AKİRA AB

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Sözelden mezun biri olarak sene başında bir anlık gaza gelip sıfırdan İngilizce başladım ve an itibarıyla YDT 76 neti gördüm geçen hafta. Fakat en büyük sorunum kırık puanlı OBP (42) ve TYT netimin 50'yi geçememesi. Ne yapmalıyım? Her denemede TYT aynı geliyor akıl sağlığı kaybetmek üzereyim. Bilgili birileri beni aydınlatın.

TYT'de net çıkan konulara göz atın, Türkçe çok arttırır netleri bol deneme çözün Türkçeden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Helal olsun eğer sene başında başlayıp 76 yapabildiyseniz :) Türkçeniz iyidir diye düşünüyorum sözelden mezun olduğunuz için, o yüzden matematik kassanız farkı kapatırsınız. Hangi bölüm düşünüyorsunuz?

Helal olsun eğer sene başında başlayıp 76 yapabildiyseniz :) türkçeniz iyidir diye düşünüyorum sözelden mezun olduğunuz için, o yüzden matematik kassanız farkı kapatırsınız. Hangi bölüm düşünüyorsunuz?

Türkçe 28 net geliyor sosyal 15 matematık 7-10 falan fen yok. Matematik otistiğiyim sanırım yapamıyorum daha fazla. Parmaklarımla sayıyorum problem sorularını.

Türkçe ve sosyale ağırlık verip basit matematik konularına çalışın.

Sene başından beri benim ana taktik bu ama hep çuvallıyorum. Paragraflara gereğinden fazla anlam yüklediğimden sanırım. Bunu engelliyemiyorum.

TYT'de net çıkan konulara göz atın, Türkçe çok arttırır netleri bol deneme çözün türkçeden.

OBP 82 buçuk falandı kırıldı 42 oldu işte.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı