Yeni alınan S23'ün şarjı hızlı bitiyor

@Thiago Alcantara @Eskidostum446
Arkadaşlar, telefonu alalı 3 gün oluyor benimde pilim hızlı bitiyor. Sizin sorunlarınız bir süre sonra düzelmiş muhtemelen benimki de toparlar ama bu toparlama sürecinde Pili Koru özelliğini açtınız mı yoksa kapalı mı kullandınız?
Pil korur kapat, Adaptif pil açık olsun yeterli

60Hz de kullanmaktan başka çaren gözükmüyor cihaz zaten batarya anlamında iyi değil.

Nereden çıkardın bunu? Adaptif ekran tazeleme kullanıyorum geçen hafta cuma günü 10 saat ekran süresi aldım. S23'ün bataryası gayet iyi. İlk hafta ben de biraz şüphe etmiştim bataryadan ancak birkaç kere doldur boşalt yapınca kendine geldi batarya.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231016_131813_Digital Wellbeing.jpg
    Screenshot_20231016_131813_Digital Wellbeing.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 130
Bilgilendirme için teşekkür ederim benim kullanma sürem de 1 haftayı geçti. Yavaş yavaş pilin kendine geldiğini hissediyorum. Dün 6 saat açık ekran süresi aldım kapalı ekran süresi de 16 saat oldu. Ayrıca sana da hayırlı olsun umarım güzel günlerde kullanırsın.

120 Hz'den 60'a çekebilrsin tüm gün gitmesi için.

Adaptif parlaklık açmayı unutma.

Dostlar selam bende s23 aldım 2 hafta oldu ama bana hâlâ çok hızlı bitiyor gibi geliyor pili korur zaten kapalı adaptif pil de açık o şekilde yani

Başka bir mevzuda telefonu ben sıfır aldım paketi vs ben açtım ama önünden jelatin çıkmadı arkasından çıktı kutu içeriği biraz tozlu gibiydi

Geri
Yukarı