Yeni alınan S23'ün şarjı hızlı bitiyor

Eskidostum446

Decapat
Merhaba, yaklaşık 10 gün önce S23 sipariş etmiştim ve dün elime ulaştı. İki gündür cihazı kullanıyorum ama şarjının hızlı bittiğini düşünüyorum. Yeni telefon olduğu için normal midir? Ve önerdiğiniz ayarlar falan varsa yazabilirseniz sevinirim.

Merhaba, yaklaşık 10 gün önce S23 sipariş etmiştim ve dün elime ulaştı. İki gündür cihazı kullanıyorum ama şarjının hızlı bittiğini düşünüyorum. Yeni telefon olduğu için normal midir? Ve önerdiğiniz ayarlar falan varsa yazabilirseniz sevinirim.
Bir süre kullanın (1-2 hafta). Eğer sorun varsa iade edersiniz.

Cihazın ilk açılmasından kaynaklı.

60Hz de kullanmaktan başka çaren gözükmüyor cihaz zaten batarya anlamında iyi değil.

Dostum şimdi 8 saat ekran süresine az diyenler var. Kime göre neye göre şarjı az gidiyor? Hiç bir veri sunmamışsın ki yorumlayalım. Kaç saat ekran açık ve kapalı süresi aldın?

Önceki telefonunuz ne bilmiyorum ama daha yüksek kapasiteli bir telefonu bıraktığınız için hızlı bitiyor gibi gelmiş olabilir. S23 3900 mAh kapasiteye sahip. Yeni gelen güncellemelerle batarya kullanımını optimize ederek kullanım süresini uzatabilirler.

Kendimi bildim bileli samsung kullanan biri olarak şunu söylemek istiyorum ne yazık ki samsung her telefon çıkardığında kusursuz çalışıyor fakat vakit geçtikçe animasyon hataları pilin hızlı bitmesi kamera da fps düşmeleri foto çekimlerinde sararmalar oluyor. s23 ile bu durumları düzelttiklerini söylüyorlar ben de s23 alacağım gibi duruyor tamamen maddi durumuma göre değişecek.

Senin konuna dönecek olursak telefonu daha yeni aldığın için telefonun yapay zekası senin kullanımına göre pili optimize edecek 1 hafta sonra daha fazla ekran süresi almaya başlarsın ilk başlarda optimizasyon sorunları olur. Önemli olan bir kaç ay sonra ne kadar ekran süresi alacağın

Yeni konular

Geri
Yukarı