Yeni çıkan ucuz iPad alınmaya değer mi?

Masaüstü topladım az kaldı almamıza ama dediğim gibi 3-5 gün anca dayanabilirim diye düşünüyorum. PUBG Mobile oyuncuların telefondan güzel bir savaş oyunu oynaması için çıkarılmış bir oyun PC oyuncuları için Steam PUBG var zaten.

Sim kart değil hafıza kartı.

Hafıza kartı da takılmıyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü topladım az kaldı almamıza ama dediğim gibi 3-5 gün anca dayanabilirim diye düşünüyorum. PUBG Mobile oyuncuların telefondan güzel bir savaş oyunu oynaması için çıkarılmış bir oyun PC oyuncuları için Steam PUBG var zaten.

Sim kart değil hafiza kartı.

Linkini atar mısınız?
Hafıza kartı da takamazsınız.

Sonuçta alacağınız cihazda bir mobil cihaz belli bir süreden sonra multiplayer oyun olduğu için ısınması sizi rahatsız edebilir.

Sonuçta alacağınız cihazda bir mobil cihaz belli bir süreden sonra multiplayer oyun olduğu için ısınması sizi rahatsız edebilir.

Isınmaları takmıyorum ben şu an oynadığım cihaz da ısınıyor ama elimi arka tarafına koymadığım için sorun çıkmıyor.

IPad'lerin ısınan yeri üst orta bölüm o yüzden fazla rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Tabletler zaten büyük ve 4 parmak oynuyorum ellerim ekran büyük olduğu için al kısımda olavak sorun çıkar mı?

Isınmaları takmıyorum ben şu an. Oynadığım cihaz da ısınıyor ama elimi arka tarafına koymadığım için sorun çıkmıyor.

Tabletler zaten büyük ve 4 parmak oynuyorum ellerim ekran büyük olduğu için al kısımda olavak sorun çıkar mı?

Şahsen ben ısınmadan bir kere bile rahatsız olmadım.

PUBG Mobile oynamayın oynatmayın oyunda herkes hile. Diyen olur sen oynamayı bilmiyorsun falan son makaleme bakın ilk 90 serüvenim.
Fakat PUBG Mobile dışında çok güzel bir laptop-telefon karışımı bir cihaz öneririm.

Geri
Yukarı