Yeni çıkan ucuz iPad alınmaya değer mi?

Oyun için önerilmez. O kadar ağır ve büyük aleti elde taşımak belli bir süreden sonra yorucu. Ancak çizim, not alma, kitap okuma gibi aktivitelerle işiniz varsa öneririm.

Ağır olduğu için alınmayacak diye bir şey olamaz bence. Adı üstünde tablet bu kocaman bir ekranı bataryası anakartı vb. var.

Eğer ekran sorun değilse iPad mini 5 alın iPad 7. Nesilde A10 çipi var, iPad mini 5'te ise A12 var.

Çip vb. anlamıyorum FPS mi arttırıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağır olduğu için alınmayacak diye bir şey olamaz bence. Adı üstünde tablet bu kocaman bir ekranı bataryası anakartı vb. var.

Gelecekte yeni surum iOS cikip cikmamasini etkiliyor genelde iPad'den render alirsan hiz farki var.

Hem FPS hem grafik ama PUBG Mobile zaten ağır bir oyun değil onun için büyük ekran daha iyidir. Aradaki görüntü farkı çok az olacaktır. Ama eğer Fortnite gibi oyunlar oynuyorsanız iPad Mini 5 alırsanız farkı bayağı fazla olur.

Hem FPS hem grafik ama PUBG Mobile zaten ağır bir oyun değil onun için büyük ekran daha iyidir. Aradaki görüntü farkı çok az olacaktır. Ama eğer Fortnite gibi oyunlar oynuyorsanız iPad Mini 5 alırsanız farkı bayağı fazla olur.

Fortnite sevmiyorum belki çizim yaparım ve video falan çekerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı