Yeni eve taşındım İnternet için ne yapmam lazım?

MuratReis2

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce yeni eve taşındım. İnternet için ne yapmam lazım hiç bilmiyorum. Eski evdeyken İnternet servis sağlayıcısı D-Smart ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?

Yeni taşındığın binada D-SMART altyapısı varsa gidip dicen böle böle... Onlar gelir kurulum yapar. Eğer altyapın yoksa binada hangi altyapı varsa ona başvurcan. Tabi tahattütün varsa cayacaksın ondan mlsf. Binan yeniyse veya eskiyse farketmez türknet veya superonline öneririm.

Aynı ISS üzerinden devam edeceksen müşteri hizmetlerini arayıp durum iza et. Yeni ISS firmasına geçiceksen belirlediğin ISS'lerden altyapı sorgulat analiz yap.

Yeni taşındığın binada D-SMART altyapısı varsa gidip dicen böle böle... Onlar gelir kurulum yapar. Eğer altyapın yoksa binada hangi altyapı varsa ona başvurcan. Tabi tahattütün varsa cayacaksın ondan mlsf. Binan yeniyse veya eskiyse farketmez türknet veya superonline öneririm.
D-Smart müşteri hizmetleri aradığımda altyapı yok beklemeniz lazım dedi.

D-Smart müşteri hizmetleri aradığımda altyapı yok beklemeniz lazım dedi.
Hemen internetinin olmasını istiyorsan D-SMART'tan ayrıl bence. Gidip türk telekom, superonline ve türknete sor altyapı için türk telekom hiçbir zaman önermem tabi. Türk Net'in sitesinde altyapı sorgulama var. Superonlinedada turkcelli ara sor bence.

Altyapı olmadığı takdirde biraz uğraşarak cayma bedeli ödemeden iptalini yapabilirsiniz internetinizin. Sonrasında başka bir yerden alcaksın.

Hemen internetinin olmasını istiyorsan D-Smart'tan ayrıl bence. Gidip Türk Telekom, Superonline ve TürkNet'e sor altyapı için Türk Telekom hiçbir zaman önermem tabii. TurkNet'in sitesinde altyapı sorgulama var. Superonline'da da Turkcell'i ara sor bence.

Kablo net, NetSpeed, milenicom gibi ISS'lere yönelebilirsin. TürkNet'ten memnun olan müşteri sayısı memnun olmayana oranla bir hayli az.

Hemen internetinin olmasını istiyorsan D-SMART'tan ayrıl bence. Gidip türk telekom, superonline ve türknete sor altyapı için türk telekom hiçbir zaman önermem tabi. Türk Net'in sitesinde altyapı sorgulama var. Superonlinedada turkcelli ara sor bence.
Altyapı sorgulamalarına baktım Türk Telekom ve Turkcell superonline var

Yeni konular

Geri
Yukarı