Yeni Sistem Toplamak İçin Uygun Zaman Mı?

Camaroo

Hectopat
Daha fazla  
Yeni nesil kartlar da geliyor. Ama muhtemelen fiyatları yüksek olacağı için ben yine 9xx serisi alacağım. 1xxx serisi geldiğinde 9xx'lerin fiyatları da düşebilir ama uzun süredir beklediğim için sabrım iyice azaldı. Sizce ne yapmalıyım?

Yeni nesil kartlar da geliyor. Ama muhtemelen fiyatları yüksek olacağı için ben yine 9xx serisi alacağım. 1xxx serisi geldiğinde 9xx'lerin fiyatları da düşebilir ama uzun süredir beklediğim için sabrım iyice azaldı. Sizce ne yapmalıyım?
Bütçene göre ayarlayabilirsin bu durumu aslında.

butcen 3000 tl nin altındaysa 900 serisinden devam et derim bende 960 var rahatım ama ben,m butcem 7000 falan olur dersen 1070 bekleyebilirsin

Ekran kartı tarafı dışında zamanda bir sıkıntı yok. O da nasılsa en kolay değişen parça. Tepe modeller zaten pahalı ve orta seviye kartların çıkışı da beklenecek kadar yakın değil. 1000 TL altı kart alınacaksa beklemenin bir anlamı yok bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı