YKS 2023 Serüvenim

Hocam konuyu takibe aldım. Sınavda başarılar dilerim, ben de seninle birlikte YKS'ye hazırlanıyorum 😃 EA'dan hazırlanıyorum, ilk 50k'ya girersem mutlu olacağım. Geçen ay yapılan Özdebir denemesinde TYT 57 net, AYT (EA) 43 net geldi. Geçen haftaki denemede ise TYT 73 geldi. Henüz çalışma temposuna girmedim, ama okulda geçirdiğimiz derslerin 3'te 2'si ders çalışmakla geçiyor.
Hocam görmemişim yazdığınızı kusura bakmayın. Teşekkürler size de başarılar :). Daha yüksek hedefler koyun hocam, sonuçta yıldızları hedef alırsanız düşeceğiniz yer gökyüzü olur. Netleriniz iyi durumda ve zamanla gayet artar hocam, basmaya devam!

Ben de hazırlanıyorum. İnşAllah gönlümüzce geçer sınav. 🙏 TYT 65 net civarı geliyor. AYT ise 15-20 civarı. AYT matematik için sadece Bilgi Sarmal cozuyorum. 345 veya Mert Hoca 90 günde AYT Video Kamp kitabını alacağım. Sizce AYT matematikten ne almalıyım? Matematik hocam sınava kadar 345, Toprak, 3D, Acil, Orijinal bitir diyor. 😀

AYT Fizik için de ne yapacağımı şaşırdım. Konuları çok uzun ve ağır. Ona çok fazla çalışmak yerine ağırlığımı kimya ve biyolojiye vermeyi düşünüyorum. TYT'de ise fkb'ye tam şekilde hazırlanmak istiyorum.
Hocam aman fiziği salmayın, bende yapamıyordum fakat çok fazla üstüne gidince oluyormuş. FKB’nin hepsi çalışılmalı inanın bana ne kadar üstüne giderseniz o kadar oluyor. AYT mat için kesinlikle Mert Hoca’yı öneririm. Bana çok şey kattı. Kaynak olarak ben Karekök, Acil ve Mert Hoca’nın soru bankasını çözüyorum şuan.

Hocam görmemişim yazdığınızı kusura bakmayın. Teşekkürler size de başarılar :). Daha yüksek hedefler koyun hocam, sonuçta yıldızları hedef alırsanız düşeceğiniz yer gökyüzü olur. Netleriniz iyi durumda ve zamanla gayet artar hocam, basmaya devam!

Hocam aman fiziği salmayın, bende yapamıyordum fakat çok fazla üstüne gidince oluyormuş. FKB’nin hepsi çalışılmalı inanın bana ne kadar üstüne giderseniz o kadar oluyor. AYT mat için kesinlikle Mert Hoca’yı öneririm. Bana çok şey kattı. Kaynak olarak ben Karekök, Acil ve Mert Hoca’nın soru bankasını çözüyorum şuan.
AYT fizik için başlangıç olarak onerebileceginiz bir kanal ve de soru bankası var mı?

AYT fizik için başlangıç olarak onerebileceginiz bir kanal ve de soru bankası var mı?
Dediğim gibi ben fizikte çok eksiktim ama başlayacaksam sağlam başlarım diyerekten zor bir yayınla başladım, tavsiye eder miyim bilemem. Çok bocaladım çünkü başta. Ben 3D ve ÜçDörtBeş çözüyorum fizik için. Kanal olarak ise kesinlikle VİP Fizik Kemal Hoca.

Evet selamlar, bugün bir TYT denemesi attım okulda. 73.25 net geldi. En son 83 netten bir ani düşüşle 60’ları görmüştüm. Nasıl oldu inanın bende bilmiyorum. En son ki denemeye kıyasla bir tık daha zordu ama odaklandım bu sefer. Matematikten fire veriyorum ve hiç hoşuma gitmiyor. Yarın AYT denemem var. O sınavın daha iyi geçeceğini ümit ediyorum.

Bugün çalışacaklarıma gelirsek;
-AYT Biyo Solunum Tekrar
-AYT Mat Geometrik Dizi Tekrar
-Paragraf
-Problem
-Geometri soru
-Genel Tekrar
5.30 saatlik bir çalışma tekrar beklemekte, totalde 7 saat falan olacak. Herkese başarılar!

Son düzenleme:
Hocam TYT fen bende hemen hiç yok. Nereden başlamamı önerirsiniz? Biyoloji ile Fizik arasında kaldım.
Hiç düşünmeden başlayın hocam, düşününce işin içinden çıkılmıyor. Programlı bir şekilde başlayarak tüm TYT feni 1.5 ayda bitirebilirsiniz. Önemli olan anlayarak öğrenme ve bol soru.

TYT'yi nasıl o kadar çıkardınız? Kaç aydır 70-80 arası geziyorum, tık oynamıyor.
Hocam bende 70-80 arasındayım. Başlarda 40 netten 85’lere çıkma sebebim çok eksiğimin bulunması. Zamanla eksiği kapatınca hızlı yükseldim, maalesef bende çakılmaya başladım bu netlere.

Sınava girecek tüm öğrencilerin Allah yardımcısı olsun. "Keşke" dediğim şeylerden biridir 12. sınıfta düzenli çalışmak ancak iş işten geçti, elimde olan veya olmayan sebeplerden dolayı vb.

Umarım hepinizin gönlünce olur.

Denemelere başlıyorum bu pazartesi. 3D, 345, Aydın, Apotemi, Acil, Limit, BS, Endemik, Çap ve Orijinal yayınlarının bütün branş soru bankaları/Fasikülleri bitti. Sadece LTİ'den toplam soru bankaları hariç 12 tane fasikül bitti. Mezun senesindeyim. 6 aydır asılıyorum. Siz de başarabilirsiniz arkadaşlar. Sandılar Rakas uyudu.
1672937104071.png

Hocam bende 70-80 arasındayım. Başlarda 40 netten 85’lere çıkma sebebim çok eksiğimin bulunması. Zamanla eksiği kapatınca hızlı yükseldim, maalesef bende çakılmaya başladım bu netlere.
Benim fen ve matematik bayağı kötü. 18-22 arası matematik, 4-9 arası da fen geliyor. Bunları düzeltsem 90-95'i zorlarım ama ne yapacağımı bilmiyorum. AYT var.

Denemelere başlıyorum bu pazartesi. 3D, 345, Aydın, Apotemi, Acil, Limit, BS, Endemik, Çap ve Orijinal yayınlarının bütün branş soru bankaları/Fasikülleri bitti. Sadece LTİ'den toplam soru bankaları hariç 12 tane fasikül bitti. Mezun senesindeyim. 6 aydır asılıyorum. Siz de başarabilirsiniz arkadaşlar. Sandılar Rakas uyudu.
Eki Görüntüle 1623745
Hocam 3.5 saat mi uyuyorsun ben yanlış mı görüyorum?

Benim fen ve matematik bayağı kötü. 18-22 arası matematik, 4-9 arası da fen geliyor. Bunları düzeltsem 90-95'i zorlarım ama ne yapacağımı bilmiyorum. AYT var.
Benimde aynı hocam, 15-17 TYT mat netim var. 25-30 olsa 95-100'leri göreceğim.

Sınava girecek tüm öğrencilerin Allah yardımcısı olsun. "Keşke" dediğim şeylerden biridir 12. sınıfta düzenli çalışmak ancak iş işten geçti, elimde olan veya olmayan sebeplerden dolayı vb.

Umarım hepinizin gönlünce olur.
Teşekkürler hocam, hala geç değil sizin için de başlayabilirsiniz tekrardan.

Geri
Yukarı