YKS son 54 gün serüvenim

Hatırlamaz mıyım ya😃😃. Uzun zaman oldu. Yarın Uğur Böceğinde misin?
Öyle hocam :D. Yarın ve cuma günü AYT denemem var hocam. Haftasonu gelirim belki ama.

Hocam gerçekten güzel görünüyor şimdiden, ben de sizlere bir şey sormak istiyorum: Ben daha 9.sınıfım önümde 4 sene var YKS için nasıl bir yöntem önerirsiniz?
Oturup günlük tekrarı yapın bence yeterli. 4 sene boyunca sindire sindire öğrenirsiniz.

Öyle hocam :D. Yarın ve cuma günü AYT denemem var hocam. Hafta sonu gelirim belki ama.

Oturup günlük tekrarı yapın bence yeterli. 4 sene boyunca sindire sindire öğrenirsiniz.

Deneme sıklığı ne kadar olmalı yaz ayında? Ve şu an çoğu konu aklımda. Soru mu çözmeliyim yoksa daha da pekiştirmem mi lazım?

Tamamdır. Gelirsen görüşelim. Beraber ilerleriz.
Tamamdır hocam denk geliriz zaten muhtemelen.

Deneme sıklığı ne kadar olmalı yaz ayında? Ve şu an çoğu konu aklımda. Soru mu çözmeliyim yoksa daha da pekiştirmem mi lazım?
Deneme yerine yerinde olsam günlük okulda konuları dinler not alır akşam tekrar yaparım. Haftalık haftasonu tekrarı yapar soru günlük işlenen konudan soru çözerim. Böylece 12'ye geldiğinde hiçbir şeye gerek kalmadan göz atıp deneme çözersin. 11'de TYT'lere başlayabilirsin bence.

Çalışmayı bırakmış değilim dostlar. Sadece çok yoruldum ama elimden geldiğince eksik kapatmaya ve soru çözmeye devam ediyorum.

Geri
Yukarı