Yosemite ALC 888S ses driver sorunu

aydinarikan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar sistemimi yeniledikten sonra yosemite sürümünü bir kaç problemde olsa kurdum. Fakat ses driverlarını kuramadım. İnternette araştırıp bir çok kext denedim fakat olmadı. Alternatif voddoo da denedim yine olmadı. Tek sorun ses driverı diğerlerini başarıyla kurdum. Böyle kurdum diyerek bencil olmaktansa uygun görülürse sistemimle nasıl kurduğumun rehberini de yapabilirim. Bir diğer sorun her açılışta kernel pm ve inject nvidia seçeneğini seçmek zorunda olmam yoksa sistem açılmıyor. Bu sorunun çözümü var mı ? İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

MultiBeast içerisinden yüklemeyi denediniz mi ? Diğer sorunuz için sistem özelliklerinizi belirtip yeni konu açabilirseniz sevinirim.

Downloads - tonymacx86.com

Rehber için her şeyin çalıştığından emin olduktan ya da uyumsuz bileşenleri belirledikten sonra uygun bir vakitte hazırlayabilirseniz Sosyal'deki diğer kullanıcılara yararı dokunacaktır mutlaka :)

Multibeast içerisindeki sürümleri denedim fakat çalıştıramadım. Sistem özellikleri ise ;

Anakart : msi h55m-p31
İşlemci : İntel Core i5 cpu 750 2,67 Ghz
Ram : 1333 4x4 8Gb ram
Ekran Kartı : Msi nvidia geforce 650

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı