YouTube tekrar eden içerikten sorun yaşanır mı?

veysel000

Hectopat
Dün bir konu açmıştım konudan bağımsız sen bu kanaldan para kazanamazsın dendi. Nedeni de tekrar eden içerikmiş. Bu tarzda kanallar çok olduğu için sorun yaşayabilirimişim. Videoların tamamı bana ait, kurgusuna kadar. Türkiye'de bu konsept olmadığı için başlamıştım. Emeklerimin çöpe gitmesini istemiyorum. Bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Çok başarılı kanal hocam bana kalırsa. Büyürsünüz alakası yok izlenmeleriniz gayet güzel zaten abonenize göre.

Hocam bana kalırsa sesli anlatımla hızlı bir şekilde anlatımı birleştirerek çok daha izlenmeye ulaşabilirsiniz. Bunun sebebi artık uzun videoların, uzun anlatımların herkese hitap etmemesi.

Videoları seslendirerek o farkları hızlıca anlatmalısınız.

Hocam bu content için çok düşünmüştüm. İzlenmelerden gayet memnunum ama para kazanmada sorun çıkarsa tamamı boşa gidecek diye endişeleniyorum.

Hocam para kazanma açılsa bile bu işin vergisi var. Umarım o kısmı düşünmüşsünüzüdür yoksa donunuzu bile alırlar :).

Tekrarlayan içerik sebebiyle para kazanmama gibi bir durum olamaz hocam. Direkt videoyu çalmıyorsunuz sonuçta.

Ya çalan bir sürü kanal var onlara bir şey olmuyor (yutdışından) onlar deli gibi izleniyor ama içerik fikrinin sahibi onlar değil :D.

Hocam para kazanma açılsa bile bu işin vergisi var. Umarım o kısmı düşünmüşsünüzüdür yoksa donunuzu bile alırlar :).
Hocam kanalı 3 ay önce açtım ve 3500 saat barajını aştım. Dediğim gibi izlenmeler benim için çok başarılı. Vergiler konusunda sorun yaşayacağımı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı