YouTube'a hangi saatte video atılmalı?

mehmetkayac0491

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim yabancı bir YouTube kanalım var ve Amerika ve birleşik krallığa içerik üretmek istiyorum ancak bunların hangi saatine denk getirmeliyim içeriğim ve hangi ülkede daha fazla izlenme alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim yabancı bir YouTube kanalım var ve Amerika ve birleşik krallığa içerik üretmek istiyorum ancak bunların hangi saatine denk getirmeliyim içeriğim ve hangi ülkede daha fazla izlenme alır?

13.00

Hangi saatte attığınız videonun en sonunda ne kadar izleneceğini değiştirmiyor. Hatta Youtube un bununla ilgili yazısı var. "Yayınlama zamanının, video performansını uzun vadede doğrudan etkilediğine dair bulgu yoktur. "

İngiltere saat farkı 3-4 ve ABD ise 8-9 olması lazım. Videonuzu gece editleyip 12'de yükleyip 13'te yayınlamanız mantıklı olacaktır.

Hocam Amerika ile İngiltere'nin arasında 5 saat fark var İngiltere ile Türkiye'nin arasında 2 saat fark var ona göre hesaplayın atın.
İngiltere daha geride de, Amerika ileride mi geri de mi o bilgi olmadan çok bir çıkarım yapılamaz.

İnternette 7 saat geri olduğu yazıyor Amerika hakkında.

Herkes bir saat söylemiş lakin bunun en net yolu sabah, öğle ve akşam vakitlerinde video atarak deneme yanılma yöntemiyle bulmaktır. Benim kanalımdan örnek verecek olursam shorts videoları için en çok izlenme aldığım saatler 23:30 civarı. Kanaldan kanala ve içerik türüne göre paylaşım saati tamamen değişiklik gösterir. Deneme yanılma yöntemiyle bulabilrisin

Yeni konular

Geri
Yukarı