Youtube'da Hileli Kanal (Yanlış Anlaşılma)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu okuyunca ne oluyor dedim bir an. Bence kızına ayrı bir gmail hesabı açmalısın Erkan Abi. :D

Arkadaşlar, öncelikle geç dönüş için af ola...
İlk gün emin olmak adına baya bi araştırıp böyle şeylerin olup olmayacağını öğrendim... Ve benim çocuktan da böyle bir şey beklemediğimden ona sormamıştım, lakin daha sonra @Kissaki'nin de dediği gibi, video izleme geçmişime baktım ve o kanaldaki videoların da izlendiğini gördüm, daha sonra benim tatlı velete (13 yaşında bi kız) niye böyle bir şey yaptın diye sorduğumda ''Baba, ben ödevim için öğretici bir video izliyordum, sonra bi baktım karşımda bu kızlar çıktı, ben de sinirlenip o yorumları yazdım'' dedi :utandım:
Kendisi asla bu tarz şeyler yapmaz, çok uslu, söz dinleyen bir çocuktur normalde. Ama gelin görün ki; hiç beklemeyeceğim şeyi yapıp beni böyle bir durumda bırakıp mahcup olmama neden oldu (n)

Neyse. Yalnız, dediğim gibi, ilk gün bayağı araştırdım... Ve hile yoluyla (bi bakıma hile sayılmaz, daha çok siz onların onlar da sizin videoları beğenip abone olabiliyorlar) Abone, İzlenme ve Beğenme kasmanın pek bi mümkün olduğunu öğrendim. Tabi bu tam bir işsiz işi... İşin yok da sabahtan akşama kadar başkasını kanalına üye ol, videosunu izle Jeton (puan) biriktir.
Allah bağışlasın.

Kanala 3 tane dislike attım. Kanalı bildirdim.
Kanalın hileli olduğu videoların altlarında belirtilmiş bi kaş kişi tarafından.
Ancak ben kanalım hileli olduğundan emin değilim, çünkü o yorumları, yani benim tarafımdan yazılmış yorumları kızım yazmış. Bu bağlamda o çocuklar masum olmuş oluyor.
Daha önce (Yaklaşık 2 sene önce) hesaplarım hacklendiğinden bi an panik yaptım.

O çocukların günahını almak istemem, o yüzden başlığı ''Yanlış anlaşılma'' şeklinde değiştirip konuyu da kilitlerseniz sevinirim @Yusuf Ensar Ertan ve diğer yetkili arkadaşlar (n)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı