Yurt dışı iPhone 14 vs yurt dışı S23

yunusemre.yl

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16
i5 13500H
16GB Ram
RTX 4050(120W)
512GB SSD
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Herkese iyi sosyaller S21 FE cihazımı sattım yeni bir cihaz bakıyorum. Öğrenci olmam nedeniyle de daha ucuz seçenekleri değerlendiriyorum. Özellikle yurt dışı iPhone 14 alıp kalan 4 ay iPhone 7 ile beraber kullanmak mantıklı mı? S23 aldığımda takdirde direnç kayıt yapıp kullanacağım.

Herkese iyi sosyaller S21 FE cihazımı sattım yeni bir cihaz bakıyorum. Öğrenci olmam nedeniyle de daha ucuz seçenekleri değerlendiriyorum. Özellikle yurt dışı iPhone 14 alıp kalan 4 ay iPhone 7 ile beraber kullanmak mantıklı mı? S23 aldığımda takdirde direnç kayıt yapıp kullanacağım.

S23'ün kayıt ucuz olur iki telefon gezerim diyorsan 14 daha mantıklı.

Bahsettiğimiz model düz 14 ise parana yazık olur. S23 alın derim. Eğer 14 Pro ya da 14 PM ise o zaman iPhone aldığınıza değer.

Bahsettiğimiz model düz 14 ise parana yazık olur. S23 alın derim. Eğer 14 Pro'ya da 14 pm ise o zaman iPhone aldığınıza değer.

Maalesef Pro modele çıkamıyorum. Pro modeller gerçekten de ciddi avantajlara sahip. Bende şu an S23'e biraz daha yakınım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı