Yurt dışı iPhone 15'in ne zaman kapanacağı öğrenilebilir mi?

Venocom

Kilopat
Merhaba, internetteki ilanlardan iPhone 15 Pro yurt dışı cihazı almayı düşünüyorum. Cihazın kaç gün sonra kapanacağını öğrenebilir miyim? Satıcı açıklama kısmına yazıyor da kesin emin olabileceğim bir yer var mı?

Diğer sorumsa yeni yıla geçince süre sıfırlanıp uzuyor mu?

Son sorumsa bunlar olmuyorsa eğer bataryası uzun süre giden ucuz bir telefon alıp hotstop olarak kullanmak nasıl olur? Hotstop telefona arama gelince IPhone'ye arama düşürebilir miyim, var mı böyle bir özellik?

Böyle kullanacaksan iPhone alma mantığı ne gerçekten çok merak ediyorum sebebini? Kolaylık desen yok uğraşıcaksan niye alıyorsun merak ettim böyle alanlar oluyorda.

Merak da var işin içersinde oluyor mu diye. 31k para vermektense böyle kullanırım ben.
Marka var da sonuçta bu süs değil ki kullanılan bir cihaz marka diye almak mantıklı değil bence. Yani gereksiz yine az para vermiyorsun ki. İşini görecek bir telefon da mantıklı bence kalan paraya da telefonda en çok ne yapıyorsan onun için bir cihaz almak. Kamera filan için zaten telefon hiç mantıklı değil. Tabi ki kendi kararın ama bilmiyorum bana saçma geliyor.

Marka var da sonuçta bu süs değil ki kullanılan bir cihaz marka diye almak mantıklı değil bence. Yani gereksiz yine az para vermiyorsun ki. İşini görecek bir telefon da mantıklı bence kalan paraya da telefonda en çok ne yapıyorsan onun için bir cihaz almak. Kamera filan için zaten telefon hiç mantıklı değil. Tabi ki kendi kararın ama bilmiyorum bana saçma geliyor.
Benim açtığım konuyla sizin dediğiniz arasında mantığı anlamadım. Ben ilerde almayı düşündüğüm cihaz üzerinden sorular sorup ona göre alacağım. Bu kadar paralar verilmesi bence de saçma ama sorduğum sorulara karşılık dedikleriniz anlamsız kalıyor. Ben yardım için birkaç şey sordum siz almayın diyorsunu, çözemedim.

Benim açtığım konuyla sizin dediğiniz arasında mantığı anlamadım. Ben ilerde almayı düşündüğüm cihaz üzerinden sorular sorup ona göre alacağım. Bu kadar paralar verilmesi bence de saçma ama sorduğum sorulara karşılık dedikleriniz anlamsız kalıyor. Ben yardım için birkaç şey sordum siz almayın diyorsunu, çözemedim.
Almayın demedim öyle bir soru sordum kusura bakmayın.

Telefonunu açtığın andan itibaren 16 ay kullanım hakkın vardır. Her yıl her imeiicin 4 ay 4 ay hak gelir böylece telefonu 2 yıl kullanabilirsin SIM esim değişerek.

Geri
Yukarı