Yurt dışı iPhone yılbaşında açılıyor mu?

PolattAlemdar

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 570 4GB RYZEN 3 3200G 16GB RAM A320M ANAKART 1TB HDD
Meslek
BORSA
Elimde yurt dışı iPhone var. Cumartesi gece saat 00.00 olunca şebeke açılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırdaki 120 günlük süre dolmadan e-Devlet'ten süre uzatım talebinde bulunanlar, yurt dışından getirdikleri telefonlarını 180 güne kadar kullanabilecekler. Diye bir ifade var ama bu her yıl için değildir muhtemelen.
Ben 2. sime taktım sim kartı çalışmadı. Böyle ilginç durumlar da olabiliyor.

halihazırdaki 120 günlük süre dolmadan e-Devlet'ten süre uzatım talebinde bulunanlar, yurt dışından getirdikleri telefonlarını 180 güne kadar kullanabilecekler. diye bir ifade var ama bu her yıl için değildir muhtemelen.
Ben 2. sime taktım SIM kartı çalışmadı. Böyle ilginç durumlar da olabiliyor.

2. SIM neden çalışmamış olabilir bir fikriniz var mı? İlk defa mi takmıştınız.

Bilemiyorum. Emin birinden elden aldım. Cihaz sıfır ama 1. SIM çalıştı süre doldu sonrasında 2. sime taktım çalışmadı. 2024 de ikisi de çalışır diye düşünüyorum.

Anladım. Bilgi için teşekkür ederim. Ben de yurt dışından çift SIM iPhone 15 alacağım bu hafta. Bu yüzden merak etmiştim. Sorun yaşamam umarım. Her yıl 8 ay kullanmaya razıyım açıkçası 😁

Anladım. Bilgi için teşekkür ederim. Ben de yurt dışından çift SIM iPhone 15 alacağım bu hafta. Bu yüzden merak etmiştim. Sorun yaşamam umarım. Her yıl 8 ay kullanmaya razıyım açıkçası 😁

Sıkıntı yaşamazsın bence. Benim muhtemelen SIM kart tak çıkar yapmış olabilirler. 2024 de sıkıntı olmaz. İphone çift sim galiba çin de satılan model olması lazım.

Geri
Yukarı