Yurt dışından laptop alınabilir mi?

Xredstyle

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şurada gördüğünüz fiyata vergi falan her şey dahil mi?

vergi.PNG

Bu arada almak istediğim laptop.

Alınabilir. Vergiler ve her türlü kargolama dahildir. Vergiler fazla olursa Amazon bunu üstleniyor. Az olursa fazla aldığı geri veriyor(muş - ben henüz alamadım)

Tamam hocam çok teşekkürler. Peki kargo konusunda sıkıntı oldu mu? Bir de garantisi falan oluyor değil mi?

Son cümleden bir şey anlamadım.
Senden aldığı vergi fazla ise sana iade ediyorlar. Benim alışverişimde geri iade olmadı. Ama olan arkadaşlarımız olmuş.

-Kargolamada sıkıntı olmaz.
-Garanti sıkıntı. Aldığın markanın uluslararası garantiye bakışına göre değişir bu.

Genelde kargo yüzünden daha pahalıya geliyor yurt dışından almak bende toplarken çok düşündüm ama hep daha pahalı tutuyordu ucuz olanlarda en fazla 100-150 TL. O kadar para içinde yurt dışından getirtmeye değmez gelirken bir şey olur başına bir şey gelir falan.

Tamam hocam çok teşekkürler. Peki kargo konusunda sıkıntı oldu mu? Bir de garantisi falan oluyor değil mi?
Valla hocam eğer bulunduğunuz bölgeye DHL vb. (verecekleri kargo) teslimat yapıyorsa kargoya veridikten en geç 5 gün sonra elinizde olur. Yoksa Yurtiçi kargoya veriyorlar o da 2 gün daha ekliyor süreye. Garanti konusunda da bir sıkıntı hiç görmedim.
Amazon yardımcı olur zaten garanti durumlarında.

Genelde kargo yüzünden daha pahalıya geliyor yurt dışından almak bende toplarken çok düşündüm ama hep daha pahalı tutuyordu ucuz olanlarda en fazla 100-150 TL. O kadar para içinde yurt dışından getirtmeye değmez gelirken bir şey olur başına bir şey gelir falan.

Hocam 13K Türkiye fiyatı. 4K'lık bir fark var. Az mı?

Hocam 13K Türkiye fiyatı. 4K'lık bir fark var. Az mı?

Evet az değilmiş ben masaüstü toplarken daha pahalıya geliyordu kargo parası yüzünden. Ama garantide yurtdışından alındığı için sadece orada geçerli diyorlardı ama bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı