Yurt dışından laptop önerisi

TheKayt18

Decapat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Yurt dışından yakınım aracılığıyla laptop alacağım. Buraya göre çok karlı oluyor. Amacım bunu tartışmak değil o yüzden lütfen göstereceğim alternatifler hakkında öneride bulunun. Çünkü param kısıtlı eğer yetse zaten buradan almak isterim. Alman klavyeli bir laptop almayı pek istemem zaten imkanım olsa. Şimdi size birkaç laptop modeli ve özelliklerini yazacağım. Bana bunların ısı, performans, şarj gibi alanlarda artılarını eksilerini söylemenizi isteyeceğim. Fiyatları düşünmeden öneri yapın.

Gigabyte Aorus 5

Linktekinden farkı bendekinin garantisinin 15 ay kalması ve RAM'lerin 2933 MHz olması.

1 (2).jpg

1.jpg

ASUS TUF Gaming A17

Linktekinden tek farkı 20 ay garantisi var.

3.jpg

3 (2).jpg

ASUS ROG Zephyrus GX501VI-GZ020t

Aynısı fakat garantisi yok. Çok temiz ve sıkıntısı yok.

5 (2).jpg

5.jpg

Lenovo Legion 5

Linktekinden farkı RAM'ı 8 yerine 8x2 ve depolama 256 yerine 512.

4.jpg

4 (2).jpg

ASUS ROG STRIX G731g

Linktekinden farkı beyaz renk ve 4 ay garantisi kalmış.

2.jpg

2 (2).jpg

Ürünlerin hiçbirinde sorun yok, deforme yok, temiz kullanılmış ve testleri yapılmıştır. Cihazı yazılım kodlama ve tasarım odaklı aynı zamanda az da olsa oyun için alıyorum. Niye Mac yok demeyin çünkü bu fiyata performansı yüksek Mac veya MacBook pek yok. Evet önerilerinizi dinliyorum.

Merhaba arkadaşlar,
Yurt dışından yakınım aracılığıyla laptop alacağım. Buraya göre çok karlı oluyor. Amacım bunu tartışmak değil o yüzden lütfen göstereceğim alternatifler hakkında öneride bulunun. Çünkü param kısıtlı eğer yetse zaten buradan almak isterim. Alman klavyeli bir laptop almayı pek istemem zaten imkanım olsa. Şimdi size birkaç laptop modeli ve özelliklerini yazacağım. Bana bunların ısı, performans, şarj gibi alanlarda artılarını eksilerini söylemenizi isteyeceğim. Fiyatları düşünmeden öneri yapın.

Gigabyte Aorus 5

Linktekinden farkı bendekinin garantisinin 15 ay kalması ve RAM'lerin 2933 MHz olması.

Eki Görüntüle 1055638

Eki Görüntüle 1055639

ASUS TUF Gaming A17

Linktekinden tek farkı 20 ay garantisi var.

Eki Görüntüle 1055642

Eki Görüntüle 1055643

ASUS ROG Zephyrus GX501VI-GZ020t

Aynısı fakat garantisi yok. Çok temiz ve sıkıntısı yok.

Eki Görüntüle 1055644

Eki Görüntüle 1055645

Lenovo Legion 5

Linktekinden farkı RAM'ı 8 yerine 8x2 ve depolama 256 yerine 512.

Eki Görüntüle 1055649

Eki Görüntüle 1055650

ASUS ROG STRIX G731g

Linktekinden farkı beyaz renk ve 4 ay garantisi kalmış.

Eki Görüntüle 1055647

Eki Görüntüle 1055648

Ürünlerin hiçbirinde sorun yok, deforme yok, temiz kullanılmış ve testleri yapılmıştır. Cihazı yazılım kodlama ve tasarım odaklı aynı zamanda az da olsa oyun için alıyorum. Niye Mac yok demeyin çünkü bu fiyata performansı yüksek Mac veya MacBook pek yok. Evet önerilerinizi dinliyorum.
En sondaki ROG STRIX iyiymiş.

Gigabyte Aorus 5 Güzel duruyor. ama hiç kullanmadım ısınması falan nasıl bilmiyorum.

Asus Tuf amd olan ısınır ama güzel cihazdır.

ASUS ROG Zephyrus GX501VI-GZ020t İşlemcisi 7. nesil bence alma eski kalmış

ASUS ROG STRIX G731g güzel ama attığın linkteki model numarası G731gw rtx2070 var sen G731g yazmışın aynı olduğuna eminmisin özelliklerinin.

Tuş dizilimini dert etme bence rahatsız ederse internetten türkçe tuş sticker diye arat sticker al yapıştır tuşlara al sana türkçe klavye :D veya birazdaha masraf yaparım dersen türkçe klavyesini alıp değiştirirsin.

Son düzenleme:
Tuş dizilimi umurumda değil neyse ki. Şu an onu dert edecek kadar imkanım yok maalesef. İmkanı olan buradan alabilir. Ben yanlış yazmışım evet RTX 2070 var. Gigabyte olana ısındım biraz. Sıcaklıkları 75 üzerine çıkmıyor ki bu bir laptop için muhteşem değer Asus 2070'liye göre bence tek eksisi 2060'ın olması.
Gigabyte Aorus 5 Güzel duruyor. ama hiç kullanmadım ısınması falan nasıl bilmiyorum.

Asus Tuf amd olan ısınır ama güzel cihazdır.

ASUS ROG Zephyrus GX501VI-GZ020t İşlemcisi 7. nesil bence alma eski kalmış

ASUS ROG STRIX G731g güzel ama attığın linkteki model numarası G731gw rtx2070 var sen G731g yazmışın aynı olduğuna eminmisin özelliklerinin.

Tuş dizilimini dert etme bence rahatsız ederse internetten türkçe tuş sticker diye arat sticker al yapıştır tuşlara al sana türkçe klavye :D veya birazdaha masraf yaparım dersen türkçe klavyesini alıp değiştirirsin.

Gigabyte Aorus 5 artıları işlemci daha güncel daha az kullanılmış
ASUS ROG STRIX G731gw artısı rtx2070 oyuna çok düşkünsen kesinlikle bunu al derdim

Bencede bu ikisi arasından seçim yapmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı