Yurt dışından RAM sipariş edilir mi?

BesTecH

Zeptopat
Daha fazla  
Arkdaşalar bende APU işlemci olan 5600G var ve RAM bende 16x1 maalesef bu yüzden az FPS alıyorum. Amazon'da yurt dışından bende RAM'in aynısını 900 TL'ye getiriyor ve TR fiyatı 1200 TL. Sizce yurt dışından alabilir miyim bende TR ürünü var 16x2 yapacağım birbirlerini tanımama gibi bir sorun yaşar mıyım?

Arkdaşalar bende APU işlemci olan 5600G var ve RAM bende 16x1 maalesef bu yüzden az FPS alıyorum. Amazon'da yurt dışından bende RAM'in aynısını 900 TL'ye getiriyor ve TR fiyatı 1200 TL. Sizce yurt dışından alabilir miyim bende TR ürünü var 16x2 yapacağım birbirlerini tanımama gibi bir sorun yaşar mıyım?
Alırsın Ama Sorun Çıkarsa Garanti Süreci Uzun Sürebilir.

Alacağınız RAM ile sisteminizde bulunan RAM'in MHz, CL ve voltaj değerlerine dikkat edin aynı olmaları çok önemli. Diğer türlü performans sorunları yaşarsınız. Sisteminizde bulunan RAM'e uygun bir RAM seçmeye özen gösterin.

Yurt dışından geldiği için gümrükte vergi kesintisi olacaktır. Ne kadar olacağı açıkçası gümrüktekilerin keyfine bağlı oluyor biraz.

Aynı marka model olsa bile iki bellek Dual kit olmadığı için sorun yaşama şansınız var.
Yurt dışından alınan ürünün iadeside olmayacağı için 300 fark var ise Türkiye'den alın derim.

@yunusdemirq3 ''rez'' yazmak yerine takip et seçeneğini kullanabilirsiniz.

1650126040916.png

Aynı marka model olsa bile iki bellek Dual kit olmadığı için sorun yaşama şansınız var.
Yurt dışından alınan ürünün iadeside olmayacağı için 300 fark var ise Türkiye'den alın derim.

Hayır genelde marka model çok nadir sorun olur. Teknik özellikleri aynı olan bir RAM alırsa sorun yaşamayacaktır Dual 128 bit olarak çalışır.

Geri
Yukarı