Yurtiçi Kargo "koliniz gönderim merkezine iade edilmiştir" formunu doldurunca ne olur?

A101'den sipariş verdim, ertesi gün aynı mesaj geldi, aynı senin yazdığın gibi boşluğuma geldi... Senden yeniden gönderim için para istenmedi mi? Verdiğin bilgiler için endişelenme, zaten hepsi ellerinde. Benden 7,50 TL istediler, verseydim kredi kartını patlatacaklardı.
Bu ülkede yürürken arkanı duvara döneceksin. Malum ülkeyi dünya lideri AKP yönetiyor. Cimer'e yazmayı ihmal etme bu arada, dünyaya ayar vermekten fırsat bulursa AKP belki bu firmalara da ayar verir.

A101'den sipariş verdim, ertesi gün aynı mesaj geldi, aynı senin yazdığın gibi boşluğuma geldi... Senden yeniden gönderim için para istenmedi mi? Verdiğin bilgiler için endişelenme, zaten hepsi ellerinde. Benden 7,50 TL istediler, verseydim kredi kartını patlatacaklardı.
Bu ülkede yürürken arkanı duvara döneceksin. Malum ülkeyi dünya lideri AKP yönetiyor. Cimer'e yazmayı ihmal etme bu arada, dünyaya ayar vermekten fırsat bulursa AKP belki bu firmalara da ayar verir.
Ödemeyi onaylamadım, SMS onayı geldiği gibi siteyi kapattım zaten. Tekrardan geri dönüş gibi bir şey görmedim fakat, tüm bilgileri forum'a yazmıştım. Bir gün gelipte başıma bir iş açmasın?

nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama banada ne zeman kargo bekleyecek olsam banada mesaj geliyor süre falan tutuyor yani. Site pos'a bağlı kartini girince para çekiyor

Kargo bekliyordum benim de boşluğuma geldi formu doldurdum ama para isteyince kart bilgilerimi girmedim ondan sonra araştırma yaptım ve scam olduğunu anladım. O bilgilerle de bir şey yapamazlar herhalde.

Ödemeyi onaylamadım, SMS onayı geldiği gibi siteyi kapattım zaten. Tekrardan geri dönüş gibi bir şey görmedim fakat, tüm bilgileri forum'a yazmıştım. Bir gün gelipte başıma bir iş açmasın?
Kart bilgilerinizi girdiyseniz kartınızı işleme kapatın bence acilen.

Aynı şekil iftara yakın vakitte +850.. numaradan mesaj geldi. Boşluğuma geldi banka kartı bilgilerimi girdim, ödemeyi kabul etmeyince benim kafa çalıştı aynı url'yi pc den açtığımda ise StockX: Sneakers, Streetwear, Trading Cards, Handbags, Watches diye bi site açıldı. Direkt bankayı arayıp kartları bloke ettirdim. Bilmiyorum kartları yenileteceğim galiba mecbur.

Aynı şekil iftara yakın vakitte +850.. Numaradan mesaj geldi. Boşluğuma geldi banka kartı bilgilerimi girdim, ödemeyi kabul etmeyince benim kafa çalıştı aynı URL'yi PC'den açtığımda ise StockX: Sneakers, Streetwear, Trading Cards, Handbags, Watches diye bir site açıldı. Direkt bankayı arayıp kartları bloke ettirdim. Bilmiyorum kartları yenileteceğim galiba mecbur.

Merhaba. Maalesef aynı sorunu bugün yaşadım. Hemen kartımı iptal ettirdim. Ama içime şüphe düştü orada T.C. numara bilgileri sormamıştı degil mi? Karnıma şüphe düştü. Size danışmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı