Yurtiçi Kargo taşıma durumu nasıl oluyor?

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten bir ürün aldım kargo takibi yaptığım zaman taşıma durumunda yazıyor (Yurtiçi Kargo) bu ürün bana Şırnak'tan gelecek. Ben İstanbul'dayım. Yaklaşık 17-18 saat uzaklıkta bu ürün taşıma durumunda olunca hiç aktarma yapmadan durmadan direkt olduğum şehre mi geliyor? Yani yarın İstanbul'da mı olacak?

Hayır aktarma, yönlendirme elbette yaşanıyor fakat Yurtiçi Kargo'nun bilgi arayüzü pek düzgün çalışmıyor genelde 3 gün içerisinde geliyor.

Anladım teşekkürler.

Hayır aktarma, yönlendirme elbette yaşanıyor fakat Yurtiçi Kargo'nun bilgi arayüzü pek düzgün çalışmıyor genelde 3 gün içerisinde geliyor.

Dostum peki hangi ilde olduğunu görebiliyor muyum?

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler.

Dostum peki hangi ilde olduğunu görebiliyor muyum?

Görünüyor olması lazım fakat canlı falan değil her bir işlemde gözüküyor sadece mesela paket indirildi - akasya şube Ankara, paket yüklendi - akasya şube, paket indirildi -İstanbul, paket dağıtıma çıktı gibi yani ancak bu şekilde ayrıntı ve dataylı veriliyor.(islemlerin tarihi ve saatide yazar yanlarında)

Görünüyor olması lazım fakat canlı falan değil her bir işlemde gözüküyor sadece mesela paket indirildi - akasya şube Ankara, paket yüklendi - akasya şube, paket indirildi -İstanbul, paket dağıtıma çıktı gibi yani ancak bu şekilde ayrıntı ve dataylı veriliyor.(islemlerin tarihi ve saatide yazar yanlarında)

Tamamdır teşekkürler.

Geri
Yukarı