Z8350 sistemde işletim sistemi kurarken hata

UmutCCAN

Decapat
Arkadaşlar kendim Android işletim sistemi kuracağım USB bellek le doğru hazırladığıma eminim ve resimdeki hata mevcut neden olur yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
4 GB RAM DDR3.
Intel atom Z8350 işlemci
Ekran kartı yok.
64 GB depolama alanı
Laptop.

Dosya Ekleri

• 20220316_183048.jpg
    20220316_183048.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
MBR olarak yapıyordum şimdi GPT deniyorum kurulum.
Hocam MBR yazdırdıysanız o yüzden açılmıyordur, GPT deneyin. Üstte UEFI yazdırdığınızı söylemişsiniz, ben de GPT-UEFI olarak anladım haliyle.
PC kapatıp açıyorum USB bellek takılı oluyor F2 yapıp BIOS ekranına geçmeden kendisi kurma bölümü geliyor kuruyorum bu ekran geliyor.
O zaman BIOS'dan fastboot ve quickboot kapatıp deneyin.

Hocam MBR yazdırdıysanız o yüzden açılmıyordur, GPT deneyin. Üstte UEFI yazdırdığınızı söylemişsiniz, ben de GPT-UEFI olarak anladım haliyle.

O zaman BIOS'dan fastboot ve quickboot kapatıp deneyin.
tabiki şaun gpt yaptım dediğiniz ayarları yapmadım deniyorum olmazsa o ayarları kapatacağım tekrar iletişime geçerim sizin ile
evet hpt yapıp denedim aynı hata
birde ben bu hata olunca tekrar win 10 kurup sonra tekrara android os deniyordum böyle yapmama gerek varmı direk usb yazdırıp farklı tercihlermi denemeliyim
hata verdi die usb boot bozulur mu

Hocam tekrar Win 10 kurup Android kurmanıza gerek yok, direkt Android yazdırıp deneyin. Bu aslında bir hata değil, bilgisayar EFI Shell'den boot ediyor. USB'den boot etmiyor, USB'yi üst sıraya almamış olabilir misiniz? Bir de hangi Android x86'yı deniyorsunuz?

Geri
Yukarı