Z8350 sistemde işletim sistemi kurarken hata

UmutCCAN

Decapat
Arkadaşlar kendim Android işletim sistemi kuracağım USB bellek le doğru hazırladığıma eminim ve resimdeki hata mevcut neden olur yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
4 GB RAM DDR3.
Intel atom Z8350 işlemci
Ekran kartı yok.
64 GB depolama alanı
Laptop.

Dosya Ekleri

• 20220316_183048.jpg
    20220316_183048.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
ben prime os denedim ilk 6.1 ve 14.0 ı olmadı sonra bliss os 11.0 ve 14.0 denedim olmadı bunları 3 günde 30 40 50 defa denemişimdir farklı ayarlar yaptım olmadı ama hala sakinim :D
bide kuararken gerup ekranı geliyor ya ona no desem dual boot yapmasa sorun olur mu

Bir de kurarken GRUB ekranı geliyor ya ona no desem dual boot yapmasa sorun olur mu?
Hocam GRUB'dan bahsediyorsunuz sanırım. GRUB'u kurmadığınız için boot etmiyordur büyük ihtimalle, yani GRUB'un kurulup kurulmamasıyla ilgili bir soru gelirse yese basın. Bir de Android'i kurduktan sonra boot seçeneklerine ek bir seçenek geliyor mu?

phoenix os deniyecektim oda sitesinde googlede kırmızı ekranda güvenlik uyarısı veriyor hiç bulaşmayayım nolur ne olmaz dedim
Hocam GRUB'dan bahsediyorsunuz sanırım. GRUB'u kurmadığınız için boot etmiyordur büyük ihtimalle, yani GRUB'un kurulup kurulmamasıyla ilgili bir soru gelirse yese basın. Bir de Android'i kurduktan sonra boot seçeneklerine ek bir seçenek geliyor mu?
tabi ki o grubdan sonra farklı yes no geliyor ben ne gördüysem yes e basıyorum birde ben bu creative kranında bu boot primary vs varya onlarr gelmiyor bende delete yapıp new diyip write diyip yes yapıp o kurulum a gidiyorum sıra sıra yes no şeyler geliyor
şi,mdi fast ve qucik boot deniyip deniyorum bide ekran dik şeklinde oldu o nie
yatay değilde dikey oldu yani

fast ve qui,ck boot kapatarak denedim aynı durum
tabiki deniyorum
bu arada bana önerebileceğinizz çok iyi optimizasyobn vs iyi olan bi os varmı önerebileceğiniz prime os 6.0 mı blis os 11 mi bliss 14 mi prime 14 mi bu prime 14 ile bliss os 14 ler beta, beta olanları etrcih etmelimiyim

Geri
Yukarı