Zalman ZM-T1 veya Frisby FC-G900B veya Aerocool GT Black

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emrekaragol

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar düşük bütçeli bir oyun sistemi toplayacağım. Sistemi GTA 5 ve The Witcher 3 için toplayacağım. Yani şubat ayının başına kadar zamanım var ve bende yavaştan sistemi toplamaya başlıyorum. İlk önce anakart ve kasayı sıfır olarak alıp diğer parçaları forumdan 2. el alacağım. Başlıkta yazdığı gibi 3 tane kasa arasında kaldım ve sizin değerli fikirlerinizi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben Aerocool daha iyi olur düşünmüştüm. Zalman'ı diğerlerinden üstün kılan özellikleri neler?

Zalman Z3 alma imkanın yok mu? Aerocool diğerlerinden daha üstün durumda o ürünler arasında.

Zalman Z3 alma imkanın yok mu? Aerocool diğerlerinden daha üstün durumda o ürünler arasında.
Hocam en fazla bu kadar çıkabilirim. Gigabyte H81 anakart ve bu üç kasadan birini alacağım ama kasalarda kararsız kaldım. Ben de Aerocool düşünüyorum açıkçası.

Bize attığınız Zalman kasa "Mini Tower ATX Kasa" adı altında geçiyor. Aerocool seçin.

Bize attığınız Zalman kasa "Mini Tower ATX Kasa" adı altında geçiyor. Aerocool seçin.

Tamam hocam çok teşekkürler. Zaten sistemi topladıktan sonra Corsair 400R diye bir kasa vardı galiba onu alacağım.

En iyisi bu: Aerocool GT Black SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı