Zalman ZM-T1 veya Frisby FC-G900B veya Aerocool GT Black

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkürler hocam zaten ben de bu kasada karar verdim. Yarın sipariş veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu Zalman Z3 Plus var mis gibi. Ne Aerocool'u?
Hocam 85 liranın üstüne 1 lira daha ekleyemiyorum. Öğrenci olduğum için sistemi parça parça alıyorum. Yarın anakart ve kasayı alacağım 2 hafta sonra güç kaynağı ve RAM alacağım. 1 an sonra işlemciyi en son da ekran kartını. :D

Parça parça almak gibi bir hataya sakın düşme. Paranı denkleştir, hepsini bir al.

Parça parça almak gibi bir hataya sakın düşme. Paranı denkleştir, hepsini bir al.
Hocam öyle yapamam çünkü para durdukça harcıyorum. Zaten sistemi GTA 5 ve The Witcher 3 için topluyorum. O zamana kadar yavaş yavaş toplarım. Zaten şimdi kullandığım orta seviye laptop var.

Alacağın zamana kadar ne olur bilinmez. Bu hatayı yapma. Tekrar söylüyorum. Para var diye harcamak zorunda mısın?

Alacağın zamana kadar ne olur bilinmez. Bu hatayı yapma. Tekrar söylüyorum. Para var diye harcamak zorunda mısın?
Hocam para durdukça harcanıyor. Zaten ağustosta Z99 DDR4 sisteme geçeceğim. Hem parçalarla uğraşmayı seviyorum kararımı verdim. Zaten en son ekran kartını alacağım. Hem GTX 960 çıkar onu alırım. Bu arada yardımınız için çok teşekkürler. :)

Sistemi tek seferde almak daha mantıklı ama sizin bileceğiniz iş. Yeni bileşenler çıktığında uyum sorunu çıkmaz umarım. İyi sosyaller...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı