Zayıflamak için bisiklet önerisi

Müşir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bisikletler hakkında bilgim yok hangi marka alsam daha iyi zayıflamak için şehir içi kullanacağım kilom 90 boy 174 yaş 20 önerilerinizi bekliyorum. İkinci el de olur.
Bütçe 6000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yürüyüş yapman daha uygun olur diyet ile birlikte ama illa bisiklet diyorsan 28" bakabilirsin.
Bende Ümit 2862 modeli var. Memnunum.

Bisikletin zayıflamaya adamakıllı bir etkisi olmadığını hatırlıyorum.

Ev-iş mesafesi 10km internetten araştırdım biraz, bisikletlede aynı kaloriyi yakıyorum en azından zamandan tasarruf ederim diye düşündüm 2 saat yol çok sürüyor ayrıca öyle olursa sabahta bisikletle işe gelirim daha faydalı olmaz mı?

Diyetsiz yapılırsa olmaz. Diyetle birlikte işe yarar.

Genel anlamda fazla yiyen biri değilim ama Fast food seviyorum. Yine de diyet yapmam gerekirmi.

Yürüyüş yapman daha uygun olur diyet ile birlikte ama illa bisiklet diyorsan 28" bakabilirsin.
Bende ümit 2862 modeli var. Memnunum.

Zaman kazandıracak ve günde 20km yol gidip geleceğim yürüyeceksem 10km sence hangisi daha faydalı olur?

Uzman değilim ama internette çoğu site bisikletin yürüyüşe göre daha etkili olduğunu söylüyor.
Örnek olarak;

Uzman değilim ama internette çoğu site bisikletin yürüyüşe göre daha etkili olduğunu söylüyor.
Örnek olarak;

Açıkçası benim de bisiklete yönelme sebebim 9 gün boyunca günde 10km yürüyorum ve normal yiyorum buna rağmen hala kilo almamdan kaynaklı. Oysa arkadaşım bisiklet aldı 2 haftadır kullanıyor normal yiyip içmesine rağmen 2 kilo verdiğini söylüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı