Zodiak Silver RTX 4060 sistem alinir mi?

Düzeltme R5 5700F.

Denk gelmiştim R5 serisinin en kötü işlemcisi diye ama onun için dedim.
Öyle bir işlemci yok rakamları karıştırıyorsunuz. Ayrıca evet Ryzen 7000 serisinin en kötü işlemcisi tamamda her serinin en alt modeli oluyor. Bu nasıl bir mantık anlamadım. Kronik sorunu yok bir şeyi yok neyini kötülediniz? Parayı ver en iyisini al bütçe kısıtlıysa ne bekliyorsun?

Değil hocam arkadaş yanlış bilgi veriyor.

Ayrıca alınmaz bu sistem. Kesinlikle NVIDIA demiyorsunuz onu dedirtecekte bir şey yok. Size kulaktan dolma driver sorunlarını söylemişler.

Öyle bir işlemci yok rakamları karıştırıyorsunuz. Ayrıca evet Ryzen 7000 serisinin en kötü işlemcisi tamamda her serinin en alt modeli oluyor. Bu nasıl bir mantık anlamadım. Kronik sorunu yok bir şeyi yok neyini kötülediniz? Parayı ver en iyisini al bütçe kısıtlıysa ne bekliyorsun?

Dostum sadece rakamları karıştı ve düzeltim öyle bir bilgi yakaldım önerdiğiniz sistemdeki işlemci sorunlu diye arkadaş alırsa onun için sıkıntı olur ve çok uğraşır ben alacağım diye bir şey demedim tam okumadan yazmayın tavsiye ederim.

Ayrıca alınmaz bu sistem. Kesinlikle NVIDIA demiyorsunuz onu dedirtecekte bir şey yok. Size kulaktan dolma driver sorunlarını söylemişler.
Yardımın için tşk ederim

Dostum sadece rakamları karıştı ve düzeltim öyle bir bilgi yakaldım önerdiğiniz sistemdeki işlemci sorunlu diye arkadaş alırsa onun için sıkıntı olur ve çok uğraşır ben alacağım diye bir şey demedim tam okumadan yazmayın tavsiye ederim.
Nerde denk geldiniz kaynak atar mısınız? Koskoca AMD hatalı kronik sorunlu işlemci mi çıkaracak? Bir de bu işlemciyi bir sürü site sistemine koyacak satacak he? Bak sen şu işe. Ancak mimarı hatası olur o hatalarında 7500F'te olduğu falan yok.

Knk peki gaming gen güvenilir mi? şikayet var sitesinde ürün alındıktan sonra çok ilgilenmedikleri yazıyor

Yardımın için tşk ederim
Siz aceleye getirmeyin hocam attığım sistemi görseldeki gibi RAM ve SSD'sini özelleştirip alın. Şuan uyuyacağım düşünün siz yazarsınız yarın öğlen falan bakarım.
Knk peki gaming gen güvenilir mi? şikayet var sitesinde ürün alındıktan sonra çok ilgilenmedikleri yazıyor
Güvenilir. Şikayetvar'da her şeye şikayet var. Yakında şahısları da şikayet ederler.

Siz aceleye getirmeyin hocam attığım sistemi görseldeki gibi RAM ve SSD'sini özelleştirip alın. Şu an uyuyacağım düşünün siz yazarsınız yarın öğlen falan bakarım.

Güvenilir. Şikayetvar'da her şeye şikayet var. Yakında şahısları da şikayet ederler.

Tamam reis sağ olasın iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı