Doğum günü kutlamamak normal mi?

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar son 2 senedir tuhaf bir psikoloji içerisindeyim. Doğum günümü ailem kutlayacaktı ama kibarca reddettim. Bir tek bana mı boş geliyor doğum günleri?

Dostlar son 2 senedir tuhaf bir psikoloji içerisindeyim. Doğum günümü ailem kutlayacaktı ama kibarca reddettim. Bir tek bana mı boş geliyor doğum günleri?
Yani ben dogum gununde sadece hediyeleri, pastayi ve yemekleri seviyorum. Bende o iyi ki dogdun sarkilarini, kutlamalari falan sevmiyorum yoksa. Dogum gununuz kutlu olsun hocam :)

Valla bana da boş geliyor hocam, yalnız değilsin. "Vücudun 1 yıl daha yaşlanıyor, hayatın zorluk seviyesi artıyor işte bu kadar kötü bir şeyin neyini kutlarsın ki?" kafasındayım ben. Ha istiyorlarsa pasta getirsinler pasta yemeyi severim çünkü :D :D Ama üstünde mumlar falan filan olmayacak dümdüz yiyeceğim. :)

Dinozor oldum hala doğum günlerini keyifle geçirir, kutlarım. En azından özel günlerde keyif almaya bakın yoksa içiniz çürür.

Onu geçtim bunların hepsi ailenizle paylaşacağınız anılar biriktirir, ileride çok ararsınız.

Benim doğum günü kutlamalarımı 8 yaşımdan sonra babam ''çok maliyetli sana değmez'' diyerek kesti. Ben artık alıştım o yüzden ama bilemiyorum.. Belki de doğum günleri gerçekten hala güzeldir, emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı