Domaini bağlama sonrası site gözükmüyor

sudo23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben Hostinger'den bir domain aldım ve bu domaini Google Sites'ta yaptığım web sitesine bağladım. Başarıyla bağlandı. Hiçbir sıkıntı çıkmadı F. Akat aldığım domaine gidince web sitem yok. Onun yerine Hostinger'in bir sayfası var. İşte nasıl domainden web sitesine yonlendirebileceğimize dair bir bölüm var. Oraya gittim web sitemin bağlantısını girdim. Bu sefer de bu baglanti daha önce bağlanmış veya kullanıma uygun değildir diyor. O zaman bağlanmış olması lazım ama web sitesi yok beklemem mı gerekiyor? Yeni yeni başladım da bu işe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizlere sundukları bağlama yöntemleri ne? Bağlamadan kastınız ne? NS bağlantısı mı DNS bağlantısı mı?

Sizlere sundukları bağlama yöntemleri ne? Bağlamadan kastınız ne? NS bağlantısı mı DNS bağlantısı mı?

DNS bağlantı CNAME ile bağladım. Bağlamadan kastım domaini host yapacak yere bağladım. Terimleri çok bilmiyorum hakim değilim fazla ama iste Google sites host ediyor domaine bunu bağladım.

DNS bağlantı CNAME ile bağladım. Bağlamadan kastım domaini host yapacak yere bağladım. Terimleri çok bilmiyorum hakim değilim fazla ama iste Google sites host ediyor domaine bunu bağladım.
O zaman oturması için bir süre bekleyin. Ne kadar süredir oturmadı, gizli sekmeden kontrol ettiniz mi?

Sorun hala devam ediyor mu?

Evet maalesef.

Sorun hala devam ediyor mu?

O zaman oturması için bir süre bekleyin. Ne kadar süredir oturmadı, gizli sekmeden kontrol ettiniz mi?

Sorunu çözdüm denebilir ama basaricinyol.store deyince
Happy to see your domain with Hostinger!
Your domain is active and is using Hostinger nameservers. Take the recommended steps below to continue your journey with Hostinger.

fakat biraz kurcalama sonrası gördüm basaricinyol.store/ana-sayfa yazınca web siteme yönlendiriyor. Merak ettiğimden bunun nedeni ne? Ben basaricinyol.store yazınca gitmem gerekiyor diye düşünüyorumda. www.basaricinyol.store yazıncada açılıyor site cidden kafam karıştı www koymayınca açılmasa tamam bir mantığı var derim ama www koymayıp /ana-sayfa yazınca açılıyor. Açıklayabilir misiniz bunun sebebini

Son düzenleme:
Evet maalesef.

Sorunu çözdüm denebilir ama basaricinyol.store deyince
Happy to see your domain with Hostinger!
Your domain is active and is using Hostinger nameservers. Take the recommended steps below to continue your journey with Hostinger.

fakat biraz kurcalama sonrası gördüm basaricinyol.store/ana-sayfa yazınca web siteme yönlendiriyor. Merak ettiğimden bunun nedeni ne? Ben basaricinyol.store yazınca gitmem gerekiyor diye düşünüyorumda. www.basaricinyol.store yazıncada açılıyor site cidden kafam karıştı www koymayınca açılmasa tamam bir mantığı var derim ama www koymayıp /ana-sayfa yazınca açılıyor. Açıklayabilir misiniz bunun sebebini
www için CNAME oluşturup adres kısmına site domainini yazmanız gerek. Fakat şuan baktığımda zaten site sorunsuz şekilde yayında www eklemeseniz de.
Not: www eklemeyince siteye girmiyor DNS ayarlarınızın resmini atar mısınız IP adresini gizleyip?

Geri
Yukarı