Galatasaray - Fenerbahçe maçında Fener maçtan çekildi

TARİH : 7 NİSAN 2024

Bugün itibarıyla Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti resmen ve fiilen son bulmuştur. Galatasaray’ın son yıllarda makası iyice açtığı çekişmede Fenerbahçe rakibinden korkup maça çıkmayarak “beyaz bayrak” salladı. Bundan sonra hiç bir mağlubiyet, hiçbir skor, kaybedilen hiçbir kupa bugünkü durum kadar küçük düşürücü olmayacak. Galatasaray, Fenerbahçe’yi tarihin tozlu sayfalarına gömdü bugün itibarıyla.

Şimdi 28 şampiyonluk safsatalarıyla mı yaşarsınız, 48 şampiyonluk mu uydurursunuz, ne yaparsanız yapın artık. Bu rekabet Galatasaray’ın ezici üstünlüğü ile sona ermiştir.
Madem makası çok açtınız son derbide neden yok etmediniz rakibinizi?
Bu arada aşağıya bıraktığım resme ve videoya bir bak istersen.😁 Bizim tarihimizde bu tarz 'terörist' lekeleri yok en azından.

Dosya Ekleri

• Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 61
Ne hükümet yanlısı başkanlarımız ne de teröristlerle yan yana bulunan oyuncularımız vardır bizim. Biz Cumhuriyetin şerefli kulübü Cumhuriyetin Feneriyiz. Kim ne derse desin. Dua edin 3 Temmuz kumpası sizin gibilere yaradı. O kumpas olmasa Fenerbahçe gibi bir kulübün yanına bile yaklaşamayacaktınız. Ki 3 Temmuz kumpasına rağmen Dünya'da en büyük spor kulüplerinde 16. sıradayız.

Maç ertelendi mi öyle bir şey olmuş anlamıyorum binlerce mağdur'a üzülüyorum galiba çoluk çocuk gelmişlerdi bilet paraları ne olur onu Allah bilir.

Bilet paraları zaten depremzedelere bağışlanacaktı. %99 ihtimalle TFF kupayı Galatasaraya verir.

Ne hükümet yanlısı başkanlarımız ne de teröristlerle yan yana bulunan oyuncularımız vardır bizim. Biz Cumhuriyetin şerefli kulübü Cumhuriyetin Feneriyiz. Kim ne derse desin. Dua edin 3 Temmuz kumpası sizin gibilere yaradı. O kumpas olmasa Fenerbahçe gibi bir kulübün yanına bile yaklaşamayacaktınız. Ki 3 Temmuz kumpasına rağmen Dünya'da en büyük spor kulüplerinde 16. sıradayız.

Bilet paraları zaten depremzedelere bağışlanacaktı. %99 ihtimalle TFF kupayı Galatasaraya verir.
40.saniyede Icardi'den gol yemekle 3 temmuzun teroristin hukumetin ne alakasi var dostum?

Yeni konular

Geri
Yukarı