Elektronik Getir PS5 825GB 18.999TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence 100TL farkla Slim almak saçma.

Bunu diyenlerle PS5'i dik kullanma bozuluyormuş diyenler gerçekten hiçbir şey bilmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence 100TL farkla Slim almak saçma.
Bunun benim mesajımla ne alakası var? Ben diyorum ki slim çok ısınıyor diyenler bu işlerden hiç anlamıyor.

Ayrıca da Fat kasa kullanıyorum, arkadaşımda slim var. Ben sıfır alacak olsam 2024 yılında, 500-1000tl farkını verir SLIM alırdım. Hem daha düzgün az yer kaplayan kasası olurdu hem de daha fazla hafıza. Başkası da çıkar ben fat seviyorum der. Saygı duyarım. Ama bu playstation, tablet telefon değil elimde tutmuyorum. Laptop gibi ısınıyor da fps düşüsü de olmuyor. İsteyen fat tercih eder isteyen slim.

Bunu diyenlerle PS5'i dik kullanma bozuluyormuş diyenler gerçekten hiçbir şey bilmiyor.

Teknik olarak daha hafif. İçindeki metal plaka soğutmayı sağlayan bloklar kaldırılmış sağdan 3 adet soldan 2 ortadan 1. ve daha hafif olduğundan daha küçük olduğundan soğutma sistemi daha küçük. Daha çok ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik olarak daha hafif. İçindeki metal plaka soğutmayı sağlayan bloklar kaldırılmış sağdan 3 adet soldan 2 ortadan 1. ve daha hafif olduğundan daha küçük olduğundan soğutma sistemi daha küçük. Daha çok ısınıyor.

Zaten daha ağır ve büyük olsa ne olacak sabit bir yerde duracak.

Bitmiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240409_191233_getir.jpg
    Screenshot_20240409_191233_getir.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 67
E güzel kardeşim ısınıyor da noluyor? 60 fps oyunu 40-50 fps mi oynatıyor? İkidir dalga geçmek adına emoji atıyorsun var mı argümanın? Ben de evet ısınıyor ve önemsiz diyorum. Isınıyor dediğin de 50 derece değil 58-60 derece ha.

Isınıyor deyip ps5 slim alınmaz bu işten net anlamıyordur diye tekrarlayacağım ama bu kitle iflah olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı