GTA IV neden güzeldir?

@350070

Benim oyundan anladığımın yarısı kadar oyundan anladığını düşünüyor musun? :D Bence de sen GTA IV oynayıp aynı görevleri tekrar tekrar yapabilirsin, RDR 2 sana fazla gelebilir.

Son düzenleme:
@350070

Benim oyundan anladığımın yarısı kadar oyundan anladığını düşünüyor musun? :D Bence de sen GTA IV oynayıp aynı görevleri tekrar tekrar yapabilirsin, RDR 2 fazla gelir sana fazla gelebilir.
RDR 2 sana fazla gelmis, yere gore sigdiramiyorsun :D.
Oynadim fazla gelmedi. Cunku alt tarafi bir GTA ve konuyu okudysan ben GTA oyunlari sevmem. Bu da Western tadinda 2018 icin yeni bir GTA. Butcesi de cok buyuk oldugu icin sana fazla gelebilir bana gelmez. Bunaltir beni.

GTA IV Grafikleri Soluk Olsa Bile Dolgunluk ve Parlaklık Ayarlarını Açınca Birazcık Canlanıyor Oyun. Fizikleri Çok İyi ve Ayrıntılı. MAFİA II Oynadıktan Sonra Bana İyi Gelen Bir Oyundu. Hikayesi Güzel Fakat Bazı Yerlerde Çok Sıkıyor. Bırakasım Geliyor. Ama Güzeldir GTA IV.

RDR 2 sana fazla gelmis, yere gore sigdiramiyorsun :D.
Oynadim fazla gelmedi. Cunku alt tarafi bir GTA V'e konuyu okudysan ben GTA oyunlari sevmem. Bu da Western tadinda 2018 icin yeni bir GTA. Butcesi de cok buyuk oldugu icin sana fazla gelebilir bana gelmez. Bunaltir beni.

Bu konuya girdim GTA 4'ün optimizasyon sorunu konuşulmuş mu diye. Tartıştığın arkadaşı burada da kendini överken, milleti gömerken gördüm. Başka konularda da var millete ahkam kesmesi. Hele RDR2 dediğin anda triggerleniyor :)

Neyse konu hakkında;

Bu oyunu GT750M ile oynayamadım. 1050 Ti ile oynayamadım. Şu an 3060 var ama denemeye korkuyorum. Bir oyun sırf optimizasyonla nasıl bu kadar rezil edilebilir. Az buçuk oynadığım kadarı ile sürüş falan da çok güzeldi. Muhtemelen oyunda güzel ama işte oynanmıyor kardeşim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunu GT750M ile oynayamadım. 1050Ti ile oynayamadım. Şuan 3060 var ama denemeye korkuyorum. Bir oyun sırf optimizasyonla nasıl bu kadar rezil edilebilir. Az buçuk oynadığım kadarı ile sürüş falan da çok güzeldi. Muhtemelen oyunda güzel ama işte oynanmıyor kardeşim :)
Benim Rockstar'dan davranış olarak nefret etmemin en belirgin sebebidir GTA IV. Oyunun optimizasyonu rezalet, ama tek sıkıntı bu da değil. Oyunun çıkışından beridir var olan oyun kıran buglar (bildiğiniz görevi yapmanızı engelleyen sorunlar) hala oyunda bulunmakta ve ben sırf bu sebepten oyunu bitiremedim bile güncel sistemimde.

Yetmiyor, oyunu düzeltmek için çaba harcayan topluluğun yaptığı projeleri de kapattırıyor. Hem kendi ürününü bozuk bir şekilde piyasaya sürüp düzeltmek için çaba bile sarf etmiyor hem de düzeltmeye çalışanların işine engel oluyor. Bana soracak olursanız bu Cyberpunk 2077 vakasından bile daha kötü bir davranış ama kimsenin bunu eleştirdiğini görmedim bile.

Bu konuya girdim GTA4'ün optimizasyon sorunu konuşulmuş mu diye. Tartıştığın arkadaşı burada da kendini överken, milleti gömerken gördüm. Başka konularda da var millete ahkam kesmesi.

Profilime girip hangi konulara mesaj yazdığıma baktığını bilmediğimi mi sanıyorsun gerçekten? :D Bu kadar heyecan yapma, çok üzüldün gördüğüm kadarıyla. Üzme kendini bu kadar.

Profilime girip hangi konulara mesaj yazdığıma baktığını bilmediğimi mi sanıyorsun gerçekten? :D Bu kadar heyecan yapma, ilgi istiyorsun anladık.

Profiline girmedim. Oyun kısmındaki konulara bakıyorum. Her konuda senin tartışman ve millete ahkam kesmen. Oyun incelemelerim linkin var ona tıkladım evet :D

Profiline girmedim. Oyun kısmındaki konulara bakıyorum. Her konuda senin tartışman ve millete ahkam kesmen.

Kimseye ahkam kestiğim yok, sen özellikle başka konulara benimle ilgili mesaj atarak kışkırtıyorsun beni. Oyun kısmındaki konulara bakıyorsan konuyla ilgili mesaj yazacaksın, arkadan konuşur gibi benimle ilgili yazmayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı