RDR2 vs TLOU Part 1

Ozaanssss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da anlayacağınız üzere Epic'den 1 oyun almak istiyorum ama arada kaldım. Yardımcı olur musunuz?

RDR2 ne kadar bir oynayış süresi veriyor ki?
Eğer full hikaye odaklı gidersen 50-60 saat. Ben full ana hikaye gitmem yan görevleri falan da yaparım diyorsan 100-120 saat. Ayrıca açık dünya oyunu, TLOU Part 1 gibi bitirip silmek zorunda kalmazsın, açık dünyada yapabilecek bir sürü şeyin var. 750 saati olan ben mesela, hâlâ oyun inik ve arada girer oynarım :)

TLOU Part 1 ise her türlü en fazla 10-15 saat oynanış sunuyor.

RDR2 oynamadan ölme, Last Of Us’ı oynanış süresi olarak da 3’e katlar RDR2. Oyun bayağı uzun ve harika, al geç. Fiyat olarak da çok çok ucuz bu arada. 250 lira bu oyun için hiçbir şey.

Eğer Full hikaye odaklı gidersen 50-60 saat. Ben Full ana hikaye gitmem yan görevleri falan da yaparım diyorsan 100-120 saat. Ayrıca açık dünya oyunu, TLOU part 1 gibi bitirip silmek zorunda kalmazsın, açık dünyada yapabilecek bir sürü şeyin var. 750 saati olan ben mesela, hâlâ oyun inik ve arada girer oynarım :)

TLOU part 1 ise her türlü en fazla 10-15 saat oynanış sunuyor.

Vay gerçekten parasını sonuna kader hak eden bir oynayış süresi varmış 250 TL'ye 100 saat bile aşırı iyiyken 750 saati devirmişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı