RDR2 vs TLOU part 2

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Hocam sanırım bu ikisinden birini PlayStation'da oynamak üzere alacağım. Yaz indirimleri bitmeden almak istiyorum. Ayrıca fiyatlar da zamlanmadan. RDR2 150 lira TLOU P2 200 lira. Hangisini tercih edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Last Of Us 1 oynadıysanız eğer, Last Of Us 2 öneririm. Ancak, bu iki oyun kendilerine göre özel oyunlar. Last Of Us 2 oynadıktan sonra, keşke Red Dead Redemption oynasaymışım dersiniz, veya Rdr2 oynadıktan sonra keşke Last Of Us 2 oynasaydım dersiniz. Rdr2 hikâyesi yanı sıra, daha uzun soluklu bir oyun.

Hocam sanırım bu ikisinden birini PlayStation'da oynamak üzere alacağım. Yaz indirimleri bitmeden almak istiyorum. Ayrıca fiyatlar da zamlanmadan. RDR2 150 lira TLOU P2 200 lira. Hangisini tercih edeyim?

Bence ikisini de alın paranız varsa bende siz yazınca düşündüm acaba TLOU2 alsam mı diye.

Eğer PS4 kullanıyorsanız RDR2 almanızı önermem, gerçekten kasmasından oynanmayacak dereceye geliyor oyun. PS5 kullanıyorsanız RDR2, PS4 kullanıyorsanız TLOU part2 derim ben.

RDR2 ile Sony'nin yapımları aynı kalitede bile değil RDR2 bambaşka bir şey.

Eğer PS4 kullanıyorsanız RDR2 almanızı önermem, gerçekten kasmasından oynanmayacak dereceye geliyor oyun. PS5 kullanıyorsanız RDR2, PS4 kullanıyorsanız TLOU part2 derim ben.

İki oyunu da 2-3 kere bitirmişimdir. RDR biraz daha iyi benim açımdan.

Hocam RDR2 de Türkçe alt yazı bile yok. İngiizcem de ona yetecek seviyede değil. Yanımda bir translate olarak oynamak da istemem açıkçası. İngilizcemi yeterli bulduğum zaman mı düşünsem acaba.

Hocam RDR2 de Türkçe alt yazı bile yok. İngiizcem de ona yetecek seviyede değil. Yanımda bir translate olarak oynamak da istemem açıkçası. İngilizcemi yeterli bulduğum zaman mı düşünsem acaba.

Eğer hikayeyi anlayamayacaksanız evet RDR2 almanız pek mantıklı olmayabilir.

Geri
Yukarı