Sevgilim ilgisini erkek arkadaşına veriyor

Hocam ayrıldık ayrılalı 1 ay olacak arada yazıyor kendini hatırlatmaya çalışıyor aynı sınıfta olduğumuz için bana yakın davranmaya çalışıyor geçen yanlışlıkla(şüpheli)aşkım dedi bana ben hiç oralı olmadım bayağı bozuldu. Ben bunu engellemiştim aynı sınıfta olduğumuz için açmak zorunda kaldım. WhatsApp'dan engellemişti engelimi açıp aradı sonra yanlışlıkla olduğunu falan söyledi ağlıyordu o sırada çok ilgilenmedim umursamadım seçtiği çocuk ilgilensin ha bu arada seçtiği çocukla arası bozulmuş bir nebze sanırım, benim ayrılmamı sağlamak için yakınlaştı çocukla galiba, çocuk sınıfta kalıyor diye üzülüyor galiba çocuktan hoşlanıyor bu😆😆
Parçalar yerine oturuyor yavaş yavaş hocam. Arkadaşlarına hatalı olduğunu söylemiş böyle yapmam lazımdı gibisinden pişman olmuş gibi konuşmuş benim gibisini bulamayacağını bildiği için geri döneceğine eminim bende çok yara bırakmadı tam bilgisayar dizmeden önce ayrıldığımız için bilgisayarı aldım unuttum bir anda, arada aklıma geliyor özellikle geceleri. Bu saatten sonra dönsede çare yok hocam çocukla ne yaptı ne etti bilmiyorum biz ayrıldıktan sonra yaptıklarını görünce, duyunca iyice soğudum kendini bunlar normal şeyler diye kandırmaya devam etsin bahaneside olgunluk falan olur daha kız çocuğu olduğu için anlamaz hocam hayatımda öyle bir kıza gerek yok.

Hocam gündüzleri unutuyorum ben geceleri aklıma geliyor kafamı yastığa koyduğum zaman anılar canlanıyor kafamda ondan dolayı uyumam çoğu zaman dün sabah 7.30 da bilgisayar başında uyuya kalmışım.

Hayırlısı hocam yapacak bir şey yok herkes seçtiği ihtimallerle mutlu olsun.

Olum tamam iyi ayrılmışsında hala seni resmen aldatan kızı düşünüyorsun sen sığır mısın kendine gel o artık bitti gitti düzgün insan olsa tamam derimde böyle birisini nasıl anarsın veya özlem duyarsın istersen bir de kahve getirelim anlat aralarında neler olmuş falan detaylıca belgesel tarzı hepimiz daha rahat anlamış oluruz böyle tam anlayamadık yarım oldu başından sonuna kadar anlatman gerek şahsen ben bir şey anlamadım çocukla ne yaptı ne etti falan bak o kısım çok önemli orasını biz de merak ediyoruz mutlaka öğrenirsen çok seviniriz fevkalade bilgilendirici olur şimdiden teşekkürler.

Olum tamam iyi ayrılmışsında hala seni resmen aldatan kızı düşünüyorsun sen sığır mısın kendine gel o artık bitti gitti düzgün insan olsa tamam derimde böyle birisini nasıl anarsın veya özlem duyarsın istersen bir de kahve getirelim anlat aralarında neler olmuş falan detaylıca belgesel tarzı hepimiz daha rahat anlamış oluruz böyle tam anlayamadık yarım oldu başından sonuna kadar anlatman gerek şahsen ben bir şey anlamadım çocukla ne yaptı ne etti falan bak o kısım çok önemli orasını biz de merak ediyoruz mutlaka öğrenirsen çok seviniriz fevkalade bilgilendirici olur şimdiden teşekkürler.
hocam öğrenirsem haber veririm şüphelerim var ama tam emin olmadan birşey demek istemiyorum çocukla buluşmuşlar geçen gün ormanda gezmişler arkaya gidiyolarmış benim arkadaş görmüş bunları naptılar bilemiyorum dediğim gibi belki durağa gidiyorlardır geçen kütüphanede 4 ders baş başa kalmışlar kapı kitliymişti benim arkadaş satranç almak için çıkmış 3 ders sonra tekrar giitmiş video çekiyolarmıştı çevrem çok olunca herşeyin haberi geliyor hocam ama dediğim gibi net öğrenirsem haber vereyim. :)

özlem kısmına gelirsek o kadar şey yaşadık hani yaşadılarımızı 4-5 senelik sevgililer yaşamaz öyle diyeyim birde ilk sevgilim olduğu için gereksiz yere bağlandım bana o kadar bişeyler aldı etti doğum gününü kutladım kızın kutlamalar konfetiler pastalar falan ama değmezmiş hocam pişmanım.Btün defterlerimde kitaplarımda baş harfi kalp içinde kitap açmaya korkar oldum.

edit:buluşmuşlar dediğim okul çıkışı beraber durağa inmişler ormandan kız eve 6.40 civarı girmiş bizim okul 4.15 geçe bitiyor öyle düşünün zoruma gidiyo hocam valla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı