Sevgilim ilgisini erkek arkadaşına veriyor

@PoliJya hocam ben buna şey demiştim annem haklıydı senin hakkında demiştim çünkü annem çok bağlanma gözü açık bir kıza benziyor demişti bende buna annem haklıydı senin hakkında dedim simdi onu soruyor neyim olarak soruyorsun tam olarak diyeyim mi kendisi bana öyle yaptı çünkü müsait değilim dedi ne işin var dedim neyim olarak soruyosun dedi aynısını yapayim mi hocam?

Öfkeye dönüşsün şu anlık ama ileride hala aynı öfke kalmasın hocam. Bırakın ne hali varsa görsün. Ne guzellıkler var siz kaciriyorsunuz. 😉
Dış görünüş çok ön planda değil hocam ya güzel olup aldatcaksa hiç olmasın daha iyi içi önemli biraz daha

@babavizyon
Kardeşim nasıl bir yokluktasın sen ya? Uzatma daha fazla konuyu, kıza muhtaç mısın? komik durumlara düşüyorsun.
Kendi bana yazıyor hocam ben kısa kısa tamam gibi karşılamama rağmen konu açmaya çalışıyor.

@PoliJya hocam ben buna şey demiştim annem haklıydı senin hakkında demiştim çünkü annem çok bağlanma gözü açık bir kıza benziyor demişti bende buna annem haklıydı senin hakkında dedim simdi onu soruyor neyim olarak soruyorsun tam olarak diyeyim mi kendisi bana öyle yaptı çünkü müsait değilim dedi ne işin var dedim neyim olarak soruyosun dedi aynısını yapayim mi hocam?
Senin beni aldatabilecek pek karakterli bir insana benzemediğini söyledi vs. yaz veya hiçbir şey yazma kız meraktan çatlar. Sabah akşam bunu düşünür, kızda cahilin teki zaten besbelli.

Dış görünüş çok ön planda değil hocam ya güzel olup aldatcaksa hiç olmasın daha iyi içi önemli biraz daha

Kendi bana yazıyor hocam ben kısa kısa tamam gibi karşılamama rağmen konu açmaya çalışıyor.
Etrafında tutmaya çalışıyor, bedava ilgi alıp egosunu tatmin ediyor değil mi sonuçta? Daha iyisini bulana dek basamak olarak seni kullanıyor, ilgi kaynağını senden karşılıyor.

@babavizyon daha söylenecek bir şey kalmadı açıkçası, engelleyin uğraşmayın, hala daha engellemezseniz konu hakkında yazmayacağım artık, çünkü büyük zarar görüyorsunuz, kendi özsaygını yitirip küçük düşürüyorsun kendini sadece.

@babavizyon daha söylenecek bir şey kalmadı açıkçası, engelleyin uğraşmayın, hala daha engellemezseniz konu hakkında yazmayacağım artık, çünkü büyük zarar görüyorsunuz, kendi özsaygını yitirip küçük düşürüyorsun kendini sadece.
Haklısınız hocam teşekkür ederim herşey için ihtiyacım vardı böyle bişeye.🙂

Salla gitsin. Neyim olarak soruyorsun ha? Öyleyse engelle geç. Böyle birini ipleyerek kendisini önemli biri sanmasına sebep olma.
Tamam hocam sanırım bana olan ilgisi tekrar artmaya başladı eski beni bulamayacagi icin sessize aldim mesajlarını görüldü attim.

Yeni konular

Geri
Yukarı