Sevgilim ilgisini erkek arkadaşına veriyor

Hadi aslan kardeşim güveniyorum sana ama iyi ders almış oldun, artık bundan sonra ki ilişkilerinde ya takılmalık bak, ya da çok bağlanma. İyisi önüne gelsin bak nasıl da unutuyorsun onu, bak aşağıya da motivasyon videonu bırakıyorum, sakın kendini üzme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hadi aslan kardeşim güveniyorum sana ama iyi ders almış oldun, artık bundan sonra ki ilişkilerinde ya takılmalık bak, ya da çok bağlanma. İyisi önüne gelsin bak nasıl da unutuyorsun onu, bak aşağıya da motivasyon videonu bırakıyorum, sakın kendini üzme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim hocam mutlu oldum ama dersimide iyi aldım cidden anlamış oldum kafa yapılarını.

Akşam akşam iyi oldu hocam hikaye okumuş gibi oldum. Son gelişmelerden haber verirseniz sevinirim

Ne yaptın ayrıldın mı yoksa devam mı?

Hocam ayrıldık ayrılalı 1 ay olacak arada yazıyor kendini hatırlatmaya çalışıyor aynı sınıfta olduğumuz için bana yakın davranmaya çalışıyor geçen yanlışlıkla(şüpheli)aşkım dedi bana ben hiç oralı olmadım baya bozuldu.Ben bunu engellemiştim aynı sınıfta olduğumuz için açmak zorunda kaldım.WhatsApp'dan engellemişti engelimi açıp aradı sonra yanlışlıkla olduğunu falan söyledi ağlıyordu o sırada çok ilgilenmedim umursamadım seçtiği çocuk ilgilensin ha bu arada seçtiği çocukla arası bozulmuş bir nebze sanırım, benim ayrılmamı sağlamak için yakınlaştı çocukla galiba, çocuk sınıfta kalıyor diye üzülüyor galiba çocuktan hoşlanıyor bu😆😆
Parçalar yerine oturuyor yavaş yavaş hocam. Arkadaşlarına hatalı olduğunu söylemiş böyle yapmam lazımdı gibisinden pişman olmuş gibi konuşmuş benim gibisini bulamayacağını bildiği için geri döneceğine eminim bende çok yara bırakmadı tam bilgisayar dizmeden önce ayrıldığımız için bilgisayarı aldım unuttum bir anda,arada aklıma geliyor özellikle geceleri. Bu saatten sonra dönsede çare yok hocam çocukla ne yaptı ne etti bilmiyorum biz ayrıldıktan sonra yaptıklarını görünce,duyunca iyice soğudum kendini bunlar normal şeyler diye kandırmaya devam etsin bahaneside olgunluk falan olur daha kız çocuğu olduğu için anlamaz hocam hayatımda öyle bir kıza gerek yok.

Unutamadım. Aklımın bir köşesinde. :/
Hocam gündüzleri unutuyorum ben geceleri aklıma geliyor kafamı yastığa koyduğum zaman anılar canlanıyor kafamda ondan dolayı uyumam çoğu zaman dün sabah 7.30 da bilgisayar başında uyuya kalmışım.

Sevgili değilmişsiniz zaten ama yeni fark etmişsin.
Hayırlısı hocam yapacak birşey yok herkes seçtiği ihtimallerle mutlu olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı