Valorant VP alırken taksit yapan site önerisi

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Herkese iyi forumlar öncelikle. Oyuna yeni gelen set çok hoşuma gitti ve almaya karar verdim. Bynogame taksit yapıyor (değişmediyse) fakat VP fiyatları bir tık pahalı diğer sitelere kıyasla. Kabasakal'a baktım fakat taksit ile alakalı bir seçenek bulamadım. Kartım Garanti Bonus ve kredi kartı. Bildiğiniz taksit yapan ve ucuz VP satan site var mı? Saygılar.

Herkese iyi sosyaller öncelikle. Oyuna yeni gelen set çok hoşuma gitti ve almaya karar verdim. ByNoGame taksit yapıyor (değişmediyse) fakat VP fiyatları bir tık pahalı diğer sitelere kıyasla. Kabasakal'a baktım fakat taksit ile alakalı bir seçenek bulamadım. Kartım garanti bonus ve kredi kartı. Bildiğiniz taksit yapan ve ucuz VP satan site var mı? Saygılar.

Taksitle VP alamazsınız.

Hocam ByNoGame'de bakiye yükleme kısmında taksit yapılıyor. Benim demek istediğim de o. Bakiyeyi taksitle yükleyip o bakiyeyle de VP alacağım, yani taksitle VP almış oluyorum.

Hocam taksit yapılıyorsa ByNoGame'den alın zaten diğer siteler ile arasında 15-20 TL fark var büyük fark değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı