Çözüldü Vanguard nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ShyNos

Picopat
Daha fazla  
Ben Valorant pek oynayan biri değilim ama lolede Vanguard geldi. Malum bir paylaşım gördüm Vanguard'ın bilgisayarınızın ekran görüntüsü aldığına dair bunu paylaşan kişide bir hile yapımcısı ismini vermek istemediğim bir formunda paylaşmış. Orada görmüştüm ben de. Vanguard'ı bilgisayarımdan tamamen sildiğimden nasıl emin olabilirim acaba?

Çözüm
Evet farkındayım riske girmeye gerek yok DotA veya CS oynarım daha iyi Vanguard var diye Valorant'ta LoL'de hile açılmıyor mu Vanguard gereksiz yetkili geliyor bana

Dediğiniz programı nasıl kullanabilirim video gibi bir şey var mı acaba?

Revo Uninstaller buradan indirin. Zor bir kullanimi yok. Acip Vanguard'i bulun, geri yukleme noktasi olustur tikini kaldirin, kaldirma araciyla kaldirip sonra kayit defteri gec misini vs silin, orada detayli yaziyor zaten 30 saniyelik is.
Revo Uninstaller indir.

Vanguard'ı kaldırırsan oyunu oynamazsın, Vanguard klasöründe uninstaller olmalı.

Artı -1 Eksi
Vanguard'ı kaldırırsan oyunu oynamasın, Vanguard klasöründe uninstaller olmalı.

Evet farkındayım riske girmeye gerek yok Dota veya CS oynarım daha iyi Vanguard var diye Valorant'ta LoL'de hile açılmıyor mu Vanguard gereksiz yetkili geliyor bana

Revo Uninstaller ile silin.

Revo Uninstaller indir.

Evet farkındayım riske girmeye gerek yok DotA veya CS oynarım daha iyi Vanguard var diye Valorant'ta LoL'de hile açılmıyor mu Vanguard gereksiz yetkili geliyor bana

Revo Uninstaller buradan indirin. Zor bir kullanimi yok. Acip Vanguard'i bulun, geri yukleme noktasi olustur tikini kaldirin, kaldirma araciyla kaldirip sonra kayit defteri gec misini vs silin, orada detayli yaziyor zaten 30 saniyelik is.

Çözüm
Evet farkındayım riske girmeye gerek yok Dota veya CS oynarım daha iyi Vanguard var diye Valorant'ta LoL'de hile açılmıyor mu Vanguard gereksiz yetkili geliyor bana

Silmek istediğiniz programı seçin,Devam deyin sonra makul taramaya basın. Tarama bitince çıkan şeyleri silin.

Silmek istediğiniz programı seçin, Devam deyin sonra makul taramaya basın. Tarama bitince çıkan şeyleri silin.

Tamamdır sağ olun peki sildikten sonra tamamen silindiğini nasıl kontrol edebilirim bir yolu var mı (Görev Yöneticisi gibi bir yer)

Tamamdır sağ olun peki sildikten sonra tamamen silindiğini nasıl kontrol edebilirim bir yolu var mı (Görev Yöneticisi gibi bir yer)
Doğru bir şekilde silerseniz bakmaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı