Windows 7'de Team Fortress 2 nasıl oynanır?

UnFrGvnG

Decipat
Biliyorsunuz ki bu senenin başından itibaren Steam Windows 7 ve Windows 8'de desteğini kesti. Benim sistemde SSD olmadığı için 10'a geçmem demek sistem için intihar olur :D
Bu oyunu Windows 7'de bir şekilde oynamamın veya Steam'i yüklememin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsunuz ki bu senenin başından itibaren Steam Windows 7 ve Windows 8'de desteğini kesti. Benim sistemde SSD olmadığı için 10'a geçmem demek sistem için intihar olur :D
Bu oyunu Windows 7'de bir şekilde oynamamın veya Steam'i yüklememin bir yolu var mıdır?

Windows 7'de oynayamazsın o oyunu. Hadi oynadın diyelim verim alamazsın.

Pentium D, 2.5 Gb ram ve Hd 5450 var hocam sistemde.
O zaman hiç geçmeyin derim. Bilgisayara Linux Mint veya farklı hafif bir linux dağıtımı kurarak oynayabilirsiniz Windows 7'de nasıl oynayacağınızı bilmiyorum.

Steam desteği kesildi, fakat şimdilik çalışıyor Windows 7'de.

Steam hala açılıyor Windows 7'de ona rağmen ama sen bilirsin.
Nasıl açılıyor hocam?

O zaman hiç geçmeyin derim. Bilgisayara Linux Mint veya farklı hafif bir linux dağıtımı kurarak oynayabilirsiniz Windows 7'de nasıl oynayacağınızı bilmiyorum.
Linux sevmiyorum hocam, Windows bana daha kullanışlı geliyor bir de Linux'ta oyun desteği fazla yoktur.

Gaming Windows 10 kullan. Hatta sana kasmamak için ayarlar yaptırırım.
Bu sistemle Hdd olmadan münkün mü?

Windows 7'de oynayamazsın o oyunu. Hadi oynadın diyelim verim alamazsın.
Sistemim yetiyor aslında oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda. Yani keyif vermeyecek düzeyde oynatcak değil bence?

Yeni konular

Geri
Yukarı