Windows 7'de Team Fortress 2 nasıl oynanır?

UnFrGvnG

Decipat
Biliyorsunuz ki bu senenin başından itibaren Steam Windows 7 ve Windows 8'de desteğini kesti. Benim sistemde SSD olmadığı için 10'a geçmem demek sistem için intihar olur :D
Bu oyunu Windows 7'de bir şekilde oynamamın veya Steam'i yüklememin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trojan demek. Ayrıca Steam'e düz tıkladım direkt açtı
Hocam hata veriyor açınca.
''Steam,güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı kontrol edin'' diyor.

@Lachin Eke
Hocam steam açılmadı Windows 7'de. Söylediğiniz Windows'u kurup deneyelim birde.
Ha birde benim sistem oyunu 60 FPS akıcı oynatır mı? Oynatmassa hiç baştan yormayayım sizi.

Son düzenleme:
Hocam hata veriyor açınca.
''Steam,güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı kontrol edin'' diyor.

@Lachin Eke
Hocam steam açılmadı Windows 7'de. Söylediğiniz Windows'u kurup deneyelim birde.
Ha birde benim sistem oyunu 60 FPS akıcı oynatır mı? Oynatmassa hiç baştan yormayayım sizi.
Zaten bahsettiğim sistem e-spor maçlarında kullanıyorlar hocam kasmasın diye :D

Zaten bahsettiğim sistem e-spor maçlarında kullanıyorlar hocam kasmasın diye :D
Hocam akşam eve geçtiğimde bir deneyeyim o zaman ben. Siz nasıl yapılacağını yazın, aksi bir şey olursa buradan size yazarım.
Birde ben Windows 7 de açmayı denedim, açarken:
"Steam,güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı kontrol edin'' diyor.
Bir kaç farklı açma yöntemi varmış denedim ama açamadım bir türlü. İnternet müşteri hizmetlerine arayıp, onlar açabiliyor diye bir şey gördüm bir yerde de. Arayıp konuşayımmı acaba açabilirler mi?
Yani Windows 7'de desteği yoktur diye hiç bir şey yazmadı.
@TheworstD32132
Hocamda girdim dedi geçen gün, acaba girebilir miyim bende?
Olmazsa sizin dediğiniz Windows 10'u kurayım.

Hocam akşam eve geçtiğimde bir deneyeyim o zaman ben. Siz nasıl yapılacağını yazın, aksi bir şey olursa buradan size yazarım.
Birde ben Windows 7 de açmayı denedim, açarken:
"Steam,güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı kontrol edin'' diyor.
Bir kaç farklı açma yöntemi varmış denedim ama açamadım bir türlü. İnternet müşteri hizmetlerine arayıp, onlar açabiliyor diye bir şey gördüm bir yerde de. Arayıp konuşayımmı acaba açabilirler mi?
Yani Windows 7'de desteği yoktur diye hiç bir şey yazmadı.
@TheworstD32132
Hocamda girdim dedi geçen gün, acaba girebilir miyim bende?
Olmazsa sizin dediğiniz Windows 10'u kurayım.
Dediğim windows 10'u kur rahatla.

Nasıl kuruluyor hocam,bildiğimiz normal Windows kurulumu gibi mi, söylediğiniz performansı artıran özel ayarları nasıl yapacam?
Birde bir kaç oyun vardı bende silinirmi onlarda kurulumda?
Komple sıfırlar mağazadan yeni bilgisayar almış gibi olur. (Virüs varsa onuda siler kalıcı olarak.)

Kurulumda yardımcı olmamı istiyor isen eğer discord'dan bana ulaşabilirsin;
lachin.eke yazıp ekle yardımcı olurum.
(# ile eklenmiyor artık bunu bil.)

Hala inanmıyorsunuz, alın denedim işte. O sisteme 10 kurarsan kalpten gidersin.
İstemiyorsan git Linux dağıtımı kur, TF2 oynanıyor nasılsa.

1716456751407.png

Hala inanmıyorsunuz, alın denedim işte. O sisteme 10 kurarsan kalpten gidersin.
İstemiyorsan git Linux dağıtımı kur, TF2 oynanıyor nasılsa.

Eki Görüntüle 2202468
Yanlış anladınız beni. İnanmıyorum diye bir şey söylemedim ben size.
Steam'i açarken bir hata alıyorum, yukarıda yazdım ne olduğunu. Bir kaç çözüm yolu denedim ama işe yaramadı. Bazı yerlerde internet müşteri hizmetlerine arayıp yapılabildiğini söylediler ama hiç denemedim.
Windows 7 home premium 32 bit sürümünü var bende.
@Lachin Eke hocam kasma olmaz dedi kuracağı Windows sürümünde.
Linux'un oyun performansı Windows'a göre daha az diye biliyorum ben aslında.
Gerçi oynayacağım oyunlar Tf2, CS 1.6 ve Gta Sa.
Bunları oynatırmı linux ve açılırmı linuxta istediğim oyunlar?

Yani hiç anlamadığım konular, hangisi benim için daha verimli bir sonuç verecekse onu kullanayım.

Steam'i açarken bir hata alıyorum, yukarıda yazdım ne olduğunu. Bir kaç çözüm yolu denedim ama işe yaramadı. Bazı yerlerde internet müşteri hizmetlerine arayıp yapılabildiğini söylediler ama hiç denemedim.

Yani hiç anlamadığım konular, hangisi benim için daha verimli bir sonuç verecekse onu kullanayım.
Arkadaş halen windows 10'un orijinal halini sisteme kuracağını zannediyor hocam takmayın kafanıza.

Hocam şuan öğlen arasındayız dilerseniz yardımcı olayım şimdiden.

Geri
Yukarı